bcgazmetanmedias
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ssunt platiti la zi jucatorii?

3 participanți

In jos

Ssunt platiti la zi jucatorii? Empty Ssunt platiti la zi jucatorii?

Mesaj  andy121078 Mier Dec 07, 2011 2:58 am

Daca nu sunt platiti la zi, cu asa sponsori, atunci degeaba mai asteptam de la ei rezultate
Oricum antrenor secund este ca si inexistent, managerul echipei este de forma, si presedintele clubului sta drepti la cateva persoane care fac ce vor cu echipa
Cu asa stuff tehnic putem uita de performante

andy121078

Mesaje : 19
Data de inscriere : 20/11/2011

Sus In jos

Ssunt platiti la zi jucatorii? Empty Re: Ssunt platiti la zi jucatorii?

Mesaj  Maghiaru Mier Dec 07, 2011 3:09 am

Asta cam asa e.De cand am pierdut cu Asesoftul ,baietii sant la pamant cu moralul.
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

Ssunt platiti la zi jucatorii? Empty Re: Ssunt platiti la zi jucatorii?

Mesaj  Paul Dum Dec 11, 2011 5:04 am

De atunci s-a cam stricat jocul echipei. Eu cred ca si jucatorii si-au pierdut putin increderea in antrenor. Iar pe deasupra mai cred si ca se fac ceva jocuri de la sefia clubului. Nu e ceva normal ca Florinel sa joace meci de meci cate 15-20 min. Anul trecut prindea 5 minute maxim la sfarsitul jocurilor care se aratau sigur castigate. Nu putem sa zicem ca numai asta e cauza...dar cand Florinel joaca, de obicei e Howell pe banca, el e un jucator care joaca 40 min...nu cred ca intelege de ce trebuie sa ii faca loc 'piciului` atunci cand echipa are nevoie de forta...iar dupaia probabil ca nu mai intra nici el cu acelasi chef de joc. E chiar pacat, sezonul a inceput atat de bine... oricum mai e mult,sa speram ca se indreapta lucrurile.
Paul
Paul

Mesaje : 109
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 33

Sus In jos

Ssunt platiti la zi jucatorii? Empty Re: Ssunt platiti la zi jucatorii?

Mesaj  andy121078 Dum Dec 11, 2011 8:21 pm

Cred ca Florin strica mai mult decat jocul din teren. Afecteaza si moralul, afecteaza si coeziunea echipei, deci si performanta
Meci de meci joaca tot mai multe minute si tot mai putin baschet
E clar ca este sub nivelul restului echipei
Ar fi bine sa-si gaseasca un job pe Transgaz, Romgaz si sa vina la meciuri ca spectator

andy121078

Mesaje : 19
Data de inscriere : 20/11/2011

Sus In jos

Ssunt platiti la zi jucatorii? Empty Re: Ssunt platiti la zi jucatorii?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum