bcgazmetanmedias
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

intalinrea suporterilor

+38
silviujuju
cHoZ3n(FGM)
TheRobert97
catalin97
Anaxor
gicanu
victor
Spinu
adamu
Mitza
AlexandruG
#.Razna
bogdan_bcgmm
hory.1945
Lucian
cristina
DoRyNa
rusumedias
shuffle
aditarta
kimu
Catalin
Marius
ultras_medias_09
costin daniel
Alexutzzzu
Olimpiu
Nicalai
mihai_gazu
SoLiD
Paul
Gazistul
florin_med
Mircea
cineva
Maghiaru
micki
minitehnicus
42 participanți

Pagina 42 din 44 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Urmatorul

In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Joi Noi 17, 2011 9:57 pm

E nasol frate daca nu pot face deplasarea si cei care nu sunt membri.E un meci foarte important , trebuie cati mai multi sa faca deplasarea , sa sustina echipa.
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Maghiaru Vin Noi 18, 2011 2:02 am

Bc Timisoara vs Gaz Metan Medias 19.11.2011 17:30 Sala Constantin Jude
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Maghiaru Vin Noi 18, 2011 2:23 am


Fan Club Lupii Negri
Str. Colinei nr.12
501070 Medias
Tel.0722381999
www.bcgazmetanmedias.ro
office@bcgazmetanmedias.ro



Asociatia Fan Club Lupii Negri
a hotarat in urma sedintei care a avut loc la data de 10.08.2011 excluderea din Asociatie si din galerie a domnului Plaias Paul,atat la fotbal ,baschet,cat si la toate activitatiile organizate de Asociatie,din motive disciplinare .




MEDIAS Asociatia FCLupii Negri
10.08.2011


Paule ami pare rau dar asa sa decis.
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Vin Noi 18, 2011 5:41 am

Aham , stiu.Dar am zis sa mergem cu totii la Timisoara.Ei vor fi vor 200 in galerie , va zic eu de acum.Nu ai ce sa faci in sala aia 20-30 de persoane.
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  minitehnicus Vin Noi 18, 2011 12:24 pm

mai informeaza-te paul si vei vedea ca galeria timisoarei nu-si mai sustin favoritii ,deci timisoara in momentul de fata nu are galerie.deci galerie zero,asa ca stai linistit ca ajung doar 20-30 de persoane din galeria gazului,sa domIne sala in timisoara.putini dar de calitate,asta e galeria mediasului.HAI GAZUUUUUUUUUUUUUUU......
minitehnicus
minitehnicus

Mesaje : 267
Data de inscriere : 14/08/2010
Localizare : Medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Vin Noi 18, 2011 4:12 pm

Da.Sa faceti show in sala .O sa va urmaresc la Tv.HAI GAZU
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  victor Dum Noi 20, 2011 1:51 am

timisoara-medias78-76. of,of,of, a fost un meci pe care noi ni la-am facut greu,baietii au fost foarte nervosi, tensiune mare, ca de obicei howell, nicoara ivanovici,si mitchell,au jocat baschet la un nivel bun, restul speram in continuare sa arate ca isi merita bani,un nou meci cu miza pierdut de ovidiu,dar inca suntem alaturi de el, noile achizitii: moore 13,35 minute jucate 3 puncte si 5 greseli [13,35 minu],vandermeer 3,45 min si 0 pe linie, oare chiar au fost achizitii bune?
galeria nota 100 cheers , bravo lor, ce echipa de baschet din divizia A mai are asa galerie care sa-si sustina echipa in toate meciurile din deplasare?


victor

Mesaje : 40
Data de inscriere : 27/01/2011
Varsta : 49
Localizare : medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  minitehnicus Dum Noi 20, 2011 4:05 pm

multumim pentru sustinere a fost de infarct la timisoara
minitehnicus
minitehnicus

Mesaje : 267
Data de inscriere : 14/08/2010
Localizare : Medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Sam Noi 26, 2011 6:19 am

TREBUIE SA FACEM CEVA,TOTI I-SI BAT JOC DE NOI,SI STITI DE CE ?PENTRU CA NE TIN DE PROSTI !!!PRIVITI CE NE FACE UN CAPITALIST !!!
Liviu Puicu: "Ivanovic a comis cel puţin o greşeală nesportivă"Oficialul bucureştean este de părere că CSM ar fi avut o şansă mai mare dacă medieşenii ar fi evoluat fără Ivanovic.Etapa trecută BC Timişoara a învins pe CS Gaz Metan Mediaş într-un meci care a avut de toate. Pe lângă coşurile spectaculoase şi execuţii superbe partida a fost presărată şi cu unele momente în care jucătorii au cedat presiunii, cel mai elocvent exemplu s-a înregistrat în primul sfert atunci când Ivan Ivanovic l-a lovit peste cap pe Bogdan Popescu după o ciocnire între cei doi.

Pentru a afla mai multe amănunte Total Baschet a luat legătura cu managerul Liviu Puicu care a motivat decizia conducerii bucureştene de a înainta "o hârtie" Federaţiei Române de Baschet.

Nu este vorba de un memoriu ci de o hârtie care era normal să o facem pentru că jucăm cu Mediaş în deplasare. Analizând meciul de la Timişoara am făcut o hârtie adresată FRB, din punctul meu de vedere corectă, pentru a regla problemele din punct de vedere al loturilor echipei din Mediaş vis-a-vis de jucătorii pe care îi au. Ivanovic, care din punctul nostru de vedere a comis cel puţin o greşeală nesportivă, acea fază cu Popescu care este peste limita regulamentului.

Oficialul echipei din capitală ne-a declarat că nu doreşte să comenteze decizia FRB de a-i acorda un avertisment lui Ivanovic fiind de părere că o eventuală suspendare a pivotului ar fi adus un avantaj echipei sale.

Am primit o hârtie din partea FRB, s-a analizat cazul şi ni s-a comuncat faptul că Comisia de Disciplină a considerat că ceea ce s-a întâmplat la meciul cu Timişoara este o greşeală care ar face parte din regulamentul FRB. S-a decis să i se acorde un avertisment. Referitor la celelalte două intervenţii peste limita sportivităţii s-a considerat că tensiunea din timpul jocului a creat acea încrâncenare, acea luptă între Ivanovici şi alţi jucători, Cuic şi Bogdan Popescu. La faza cu Popescu a fost o lovitură clară peste limita regulamentului, iar comisia a acordat avertisment mediaşului. Nu comentăm această hotărâre. Este o hotărâre analizată cu cădere din partea Comisiei de Disciplină şi poate cu acest lucru vom ajuta o altă echipă în cazul în care Ivanovic recidivează, el va primi o suspendare pentru că nu se poate acorda avertisment după avertisment. Noi am făcut ceea ce ne-a stat în putinţă ca şi club pentru ca Ivanovic să fie penalizat şi credem că fără el echipa noastră ar fi avut mai multe şanse decât cele actuale.

Într-o discuţie avută, în urmă cu câteva zile, cu Adrian Vermeşan acesta ne-a asigurat că gruparea bănăţeană nu va depune memoriu împotriva lui Ivan Ivanovic pentru a nu umbri "acel joc frumos" practicat de Timişoara în etapa trecută cu Mediaş.

Noi, Timişoara nu putem să umbrim acel joc frumos prin anumite lucruri pe care vor alţii să le vâneze să distrugă ce a fost frumos. Nu am făcut niciun memoriu, rezultatul de pe teren a fost unul cu care rar te mai întâlneşti, mai ales finalul de joc. Nu am depus memoriu, nici nu ne-a trecut prin gând să să depunem un memoriu referitor la fazele petrecute. Alţii care sunt interesaţi să depună memoriu şi să vâneze acest lucru să o facă.
Sabin Gherdan / 25 noiembrie 2011 / 20:15
PAREREA MEA ESTE CA ESTI UN NESIMTIT.BUCURESTI BUCURESTI,GROAPA DE GUNOI A TARII ESTI !!! affraid affraid affraid
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Sam Noi 26, 2011 6:20 pm

ACEST PERSONAJ E UN MARE GUNOI , ATAT EL , CAT SI TOTI BUCURESTENII .
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty TOT CEI MAI BUN PENTRU liviu puicu

Mesaj  minitehnicus Sam Noi 26, 2011 8:58 pm

Draga domnule puicu liviu, intentionat am scris cu litere mici , care sunt exact ca si caracterul tau. Asa sa te gandesti ca vei fii aplaudat si ovationat , precum ne-ai dorit , noua , binele. Suntem ARDELENI , oameni cu un caracter absolut deosebit care nu ne permite sa ne coboram la nimicnicia ta . Dar , exista un dar , te vom aclama cum nici o echipa nu a fost , vreodata , aclamata . Asteapta-te la tot ce-i mai bun !!!!!! Galeria medieseana va avea , pentru tine si numai pentru tine, cuvinte deosebite !!! HAI GAZU , HAI BAIETII.
minitehnicus
minitehnicus

Mesaje : 267
Data de inscriere : 14/08/2010
Localizare : Medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  catalin97 Vin Dec 02, 2011 10:17 pm

Giciti cine ne arbitreaza cu U Cluj? ...cine ne-a arbitrat pe noi 2 meciuri sezonul asta si le-am pierdut pe amandou? ...exact CIULIN Neutral

Apropo, ceva pronosticuri pentru meci? Basketball

catalin97

Mesaje : 23
Data de inscriere : 03/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Medias

http://mediesenitk.blogspot.com/

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Maghiaru Vin Dec 02, 2011 10:32 pm

Fan Club Lupii Negri din Medias
Sambata 03.12.2011 de la ora 15:00 se organizeaza deplasarea la Cluj Napoca pentru meciul de baschet U Mobitelco Cluj-Bc Gaz Metan Medias,MEMBRII galerie Lupii Negri sunt asteptati la Sala Polivalenta din Medias (autocat 45 de locuri+microbuz 20 locuri)...asteptam si alti doritori care vor fi selectati ptr a umplem mijloacele de transport....Hai GazUUUUUUUUU!!!!
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Sam Dec 03, 2011 3:12 am

Da Soni bine zici , sunt multi doritori , eu stiu cam vreo 20 , printre care si eu , dar uite sunt cateva persoane care au zis ca nu sunt de acord sa fac aceasta deplasare cu voi.Dar de ce?Le-am dat in cap ? ce-a fost a fost , dar nici chiar in halul asta.La Sibiu si acasa cu Asesoft de ce nu a zis niciunu sa ies din galerie ?Astea sunt scheme facute de 2-3 persoane care nu ma pot vedea , dar cat si cum strig eu , cam rar am observat in galerie.Am observat ca sunt persoane noi 1-2 luni care si ele au un cuvant de spus in privinta oameniilor care vor sa intre in galerie.Dar Soni , tu ti minte , acum 4-5 ani chiar cand am promovat , mergeam la sala eu cu altii 15-20 de baieti de la fotbal de faceam galerie , pe cand unele persoanele ce sunt acum in galerie nici nu stiau la vremea aceea ca e echipa de baschet in Medias.

PS : Asta e , veneam la Cluj , povesteam , totul e ok , imi plateam eu biletul la meci , strigam pentru echipa pana raguseam.Dar cum gresesti unpic cat de putin , gata , cade cerul . Cu asemenea reguli , oameni care nu stiu sa acorde o a doua sansa , nu rezolvati nimic .
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty catre toti

Mesaj  victor Sam Dec 03, 2011 3:49 am

parerea mea : galeria de baschet nu este nici a lui x nici a lui y ci este a echipei si a orasului, iar pentru asta toti cei care vor sa faca galerie sunt invitati sa-si sustina echipa in deplasare ,cei care pot merge, , dar mai ales acasa ,iar ptr cei care nu pot merge ii invit sa vina la sala sa ne uitam impreuna la meci si sa discutam deschis despre problemele ce va framinta,

victor

Mesaje : 40
Data de inscriere : 27/01/2011
Varsta : 49
Localizare : medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Rog sa imi raspunda Mircea , Soni , Liviu sau Aty

Mesaj  Gazistul Sam Dec 03, 2011 4:05 am

Da Soni bine zici , sunt multi doritori , eu stiu cam vreo 20 , printre care si eu , dar uite sunt cateva persoane care au zis ca nu sunt de acord sa fac aceasta deplasare cu voi.Dar de ce?Le-am dat in cap ? ce-a fost a fost , dar nici chiar in halul asta.La Sibiu si acasa cu Asesoft de ce nu a zis niciunu sa ies din galerie ?Astea sunt scheme facute de 2-3 persoane care nu ma pot vedea , dar cat si cum strig eu , cam rar am observat in galerie.Am observat ca sunt persoane noi 1-2 luni care si ele au un cuvant de spus in privinta oameniilor care vor sa intre in galerie.Dar Soni , tu ti minte , acum 4-5 ani chiar cand am promovat , mergeam la sala eu cu altii 15-20 de baieti de la fotbal de faceam galerie , pe cand unele persoanele ce sunt acum in galerie nici nu stiau la vremea aceea ca e echipa de baschet in Medias.

PS : Asta e , veneam la Cluj , povesteam , totul e ok , imi plateam eu biletul la meci , strigam pentru echipa pana raguseam.Dar cum gresesti unpic cat de putin , gata , cade cerul . Cu asemenea reguli , oameni care nu stiu sa acorde o a doua sansa , nu rezolvati nimic .
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty PENTRU PAUL

Mesaj  minitehnicus Sam Dec 03, 2011 12:45 pm

PAUL ai fost in galerie!!!de ce ai fost dat afara?????????????explica-ne si noua celor care nu stim motivul pentru care ai fost exclus ca sa vedem daca ai circumstante atenuante sau nu!!!spune-ne motivul pentru care ai fost dat afara ca sa afle toata lumea!!PAREREA MEA ESTE CA FARA DISCIPLINA NU SE POATE FACE NIMIC.EU personal nu stiu exact care este motivul pentru care ai fost exclus din galerie si as fi curios sa-aflu de la tine asta pe aceasta cale,pentru ca sunt sigur ca anumite persoane din galerie despre care afirmi ca nu te plac cunosc adevaratul motiv pentru care ai fost exclus,si de aceea nu te vor.astept raspunsul tau.numai bine GAI GAZU HAI BAIETII
minitehnicus
minitehnicus

Mesaje : 267
Data de inscriere : 14/08/2010
Localizare : Medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Sam Dec 03, 2011 7:14 pm

Merge careva cu masina personala ?
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Vladimir Dum Dec 04, 2011 5:11 pm

Buna ziua.Imi pare rau ca nu am ajuns la timp sa vin si eu la Cluj.Am iesit de la munca la ora 15 , si am ajuns la sala undeva la ora 16.Am inteles ca doar 43 de persoane ati fost.E adevarat ca doar membrii si cotizantii au prioritate in deplasari ? Parerea mea , in deplasari ar trebuii sa mearga cat mai multa lume , indiferent ca e sau nu membru sau cotizant.Acasa din cate stiu eu doar membrii au voie in galerie , dar in deplasare luati cat mai multa lume sa fiti felicitati de intreaga tara pentru numarul mare de persoane pentru deplasarile pe care le veti face.Cred ca suntem singura galerie care duce peste 30 de membrii in deplasari , si asta e super , si meritati felicitati , dar cum ar arata in urmatoarele deplasari , in loc de 30-40 de membrii si cotizanti ,60-70 de persoane cu tot cu membri si oameni simpli care doresc sa incurajeze echipa? HAI GAZU !!
Vladimir
Vladimir

Mesaje : 12
Data de inscriere : 17/10/2011

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Maghiaru Dum Dec 04, 2011 5:48 pm

Salut Vladimir.

1.Prioritate au membri galeriei care sant anscrisi an asociatie.

2.Daca mai sant locuri goale an autocar se face o triere de persoane care merg si ancurajeaza echipa(SANT CATIVA CARE MERG AN EXCURSIE,DAR PE VIITOR VOR RAMANE ACASA)

3.(Acasa din cate stiu eu doar membrii au voie in galerie ) Nu este adevarat.Orice persoana care vrea sa sustina echipa indiferent daca este membru sau nu este bine venita an galerie.Miercuri te astept si pe tine sa sustinem echipa ampreuna.

4.(dar cum ar arata in urmatoarele deplasari , in loc de 30-40 de membrii si cotizanti ,60-70 de persoane cu tot cu membri si oameni simpli care doresc sa incurajeze echipa?)Ar arata super,dar sant persoane care la Sibiu,Cluj,Mures vin dar la Timisoara,Craiova,Bucuresti,Ploiesti......la deplasariile lungi nu vin.Atunci mi se pare corect sa facem o triere antre acestea.HAI GAZU.
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  minitehnicus Lun Dec 05, 2011 1:56 am

BRAVO MAGHIARULE RASPUNS CORECT PTR VLADIMIR
minitehnicus
minitehnicus

Mesaje : 267
Data de inscriere : 14/08/2010
Localizare : Medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Vladimir Joi Dec 08, 2011 1:38 am

Slaba evolutia echipei , slaba galeria.Mi se pare mie , sau e adevarat ca galeria e tot mai putina mai ales la meciurile de acasa?Hmmmm cand era Paul Gazistul era o galerie frumoasa , 40-50 de persoane , mi se pare mie sau odata cu plecarea lui au plecat si oamenii care cu adevarat cantau si nu erau spectatorii cum sunt multii acum ? Scuze daca gresesc. No
Vladimir
Vladimir

Mesaje : 12
Data de inscriere : 17/10/2011

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  catalin97 Joi Dec 08, 2011 2:32 am

Paul termina ca stim toti ca tu esti, macar nu te ascunde in spatele altor nume.

catalin97

Mesaje : 23
Data de inscriere : 03/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Medias

http://mediesenitk.blogspot.com/

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Vladimir Joi Dec 08, 2011 3:16 am

Revin , baiete te rog eu nu mai vorbii baloane daca nu sti cine sunt.
Vladimir
Vladimir

Mesaje : 12
Data de inscriere : 17/10/2011

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  catalin97 Joi Dec 08, 2011 3:28 am

Imi cer scuze domnule Vladimir, promit ca nu am sa mai spun ceva daca cineva spune ca nu este adevarat. Insa, am o intrebare, de ce atunci cand sunteti invitat sa discutatii cu liderii galeriei (pe care o contestati atat de vehement) nu faceti altceva de cat a "schimba subiectul" si ignorati aceste invitatii? Pentru a nu mai fi facut din nou mincinos, nu am sa spun lucrurile care dovedesc cine sunteti cu adevarat.

catalin97

Mesaje : 23
Data de inscriere : 03/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Medias

http://mediesenitk.blogspot.com/

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 42 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 42 din 44 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum