bcgazmetanmedias
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Deplasarea galeriei la B C M Bucuresti

5 participanți

In jos

Deplasarea galeriei la B C M Bucuresti Empty Deplasarea galeriei la B C M Bucuresti

Mesaj  Maghiaru Vin Dec 30, 2011 4:33 pm

An data de 04.01.2012, cu plecare din fata sali Polivalente la ora 10,galeria se deplaseaza la Bucuresti an vederea disputari meciului din cupa Rumaniei dintre echipele CS Municipal Bucuresti si CS Gaz Metan Medias.
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

Deplasarea galeriei la B C M Bucuresti Empty la multi ani

Mesaj  victor Sam Dec 31, 2011 4:13 pm

va doresc un an nou fericit, si un calduros la multi ani tuturor fanilor echipei gaz metan medias. hai gazu sa ne bucuram impreuna in 2012,

victor

Mesaje : 40
Data de inscriere : 27/01/2011
Varsta : 49
Localizare : medias

Sus In jos

Deplasarea galeriei la B C M Bucuresti Empty Pentru Galerie si Fani

Mesaj  andy121078 Sam Dec 31, 2011 6:07 pm

LA MULTI ANI ! celei mai bune galeri de baschet din Romania si celor mai inimosi fani

andy121078

Mesaje : 19
Data de inscriere : 20/11/2011

Sus In jos

Deplasarea galeriei la B C M Bucuresti Empty Re: Deplasarea galeriei la B C M Bucuresti

Mesaj  Mircea Sam Dec 31, 2011 6:13 pm

An Nou fericit,multa sanatate,succes in toate si tot binele din lume va doresc.Hai Gazu,hai baietii. rendeer
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

Deplasarea galeriei la B C M Bucuresti Empty Bucuresti-Gazu

Mesaj  andy121078 Joi Ian 05, 2012 8:46 pm

Chiar daca au fost doua prime sferturi groaznice, a fost fain sa auzi galeria incurajand echipa
Macara ceva este OK: 3 jucatori care au dus meciul in spate si galeria

andy121078

Mesaje : 19
Data de inscriere : 20/11/2011

Sus In jos

Deplasarea galeriei la B C M Bucuresti Empty Re: Deplasarea galeriei la B C M Bucuresti

Mesaj  catalin97 Mier Ian 11, 2012 11:09 pm

dc cred eu ca trebuie sa i se ceara demisia lui Teleaba:….1.dupa numirea ca antrenor principal toata lumea l-a sustinut, 2. dupa greseala imensa din meciul cu Ploiesti, fanii si mai ales galeria l-au sustinut in continuare, 3. la fel si dupa meciurile pierdute la Timisoara si Cluj, 4. am trecut cu vederea infrangerea de la Bucuresti si, mai ales din cauza jocurilor mai slabe din campionat, ne-am pus toata speranta in meciul de ieri. Chiar asa…ce s-a intamplat ieri? in 7 minute am pierdut un avantaj de 19 puncte…dc? simplu: din cauza jocului slab a lui Mitchell si a ratarilor de la 3 a le lui Moore. insa, nu ei sunt de vina. Mitchell a revenit dupa o accidentare si un antrenor cu experienta si-ar fi dat seama ca nu se afla intr-o forma buna iar antrenorul a fost obligat sa il foloseasca fundas pe Moore. Craig a avut un joc excelent, reusind sa blocheze jucatorii lor. Aici de vina e neputinta oamenilor din conducere sa aduca un fundas mai repede. Insa, cel mai mult ma deranjat faptul ca jucatorii plimbau mingea pe teren si pasau de 4-5 ori la marginea semi-cercului. Aici, cred ca a fost problema ori da tactica, ori de teama de a arunca la cos (din cauza moralului scazut). Si ne puteam califica daca Teleaba isi dadea seama ca mai ales dupa conflictul cu McKenzie Mitchell nu mai putea rezista sub presiune. El a si faultat in ultima faza. Daca nu aveau cele doua aruncari libere CSM-ul, castigam la 6 puncte. Nu stiu cum s-ar fi procedat apoi, banuiesc ca ori se juca un meci decisiv, ori se accordau prelungiri ori castigam noi pentru ca am marcat mai multe puncte in deplasare…oricum, faptul e consumat, am pierdut sansa la cel mai accesibil turneu si ne-am convins ca exista o problema majora. Hai Gazu! Cu Gazu pana la moarte!

catalin97

Mesaje : 23
Data de inscriere : 03/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Medias

http://mediesenitk.blogspot.com/

Sus In jos

Deplasarea galeriei la B C M Bucuresti Empty Re: Deplasarea galeriei la B C M Bucuresti

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum