bcgazmetanmedias
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ?

+2
catalin97
numaigazmetanmedias
6 participanți

In jos

Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ? Empty Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ?

Mesaj  numaigazmetanmedias Vin Feb 10, 2012 5:03 am

Avem site de baschet, dar comunicam pe messenger, avem forum pe www.bcgazmetanmedias.ro si ne uitam la comentariile pozelor pe facebook, in loc sa promovam propriul site al suporterilor medieseni. Va invit sa va spuneti parerea pe acest forum, siteul suporterilor, ceea ce ganditi, ce aveti pe suflet, cum vedeti galeria Lupii Negri. Un prim subiect: Care este parerea ta despre demisia vice presedintelui ( Soni )?
numaigazmetanmedias
numaigazmetanmedias

Mesaje : 24
Data de inscriere : 10/05/2011

Sus In jos

Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ? Empty Re: Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ?

Mesaj  catalin97 Sam Feb 11, 2012 3:03 am

sunt de acord, ar trebui ca fanii sa vorbeasca aici, nu in 20 de locuri pe facebook de ex, adica fiecare are dreptul sa faca ce vrea dar ar trbui sa promovam mai mult si forumul, si cei ce vor sa afle lucruri noi despre echipa ar putea intra pe www.bcgazmetanmedias.ro, macar acolo articolele sunt facute de medieseni special pentru ei. oricum, hai gazu! felicitarii celor care au mers la bucuresti

catalin97

Mesaje : 23
Data de inscriere : 03/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Medias

http://mediesenitk.blogspot.com/

Sus In jos

Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ? Empty Re: Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ?

Mesaj  Gazistul Sam Feb 11, 2012 5:29 am

Si eu zic ca trebuie promovat acest forum.Chiar si cand se organizeaza o deplasare sau inaintea meciurilor sau dupa nici un comentariu.Vazusem pe alte forumuri ca se posteaza ce putin 10-15 comentarii pe zi , indiferent ca e meci sau nu.Aici nu isi exprima nimeni parerea?Macar cei din galerie sa mai lase cate un comment.
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ? Empty Re: Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ?

Mesaj  Maghiaru Sam Feb 11, 2012 11:23 pm

Motive au fost destule.Multi dintre voi le cunoasteti.Cel mai important este sa ne sustinem echipa in continuare.Felicitari celor care au putut sa fie aproape de echipa la Bucuresti.HAI GAZU.
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ? Empty Re: Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ?

Mesaj  victor Dum Feb 12, 2012 1:15 am

daca e sa va uitati pe la inceputurile aparitiei acestui forum erau 10-15 postari pe zi, acum de cate ori il deschid max 1-2 pe sapt, si atunci doar cind se merge in deplasare si se anunta ora plecarii, acest forum este" ca o dovada" a ceea ce se intampla in momentul de fata cu atmosfera de la fan clubul, de la galeria, .... unii zic"hais altii cea" imi pare rau dar asta e adevarul,
motivele demisie vicelui le cunoaste cel mai bine doar el, si inca citeva pers printre care si eu , eu faceam acelasi lucru in locul lui , dar mult mai devreme...
in momentul de fata in afara faptului ca avem o galerie care merge si sustine echipa in deplasari FELICITARI CELOR CARE MERG, eu nu vad nimic deosebit la acest fan club iar ceea ce acuz eu este slaba organizare pe care o avem in momentul de fata, cu toate ca eu unul mai sper sa se indrepte lucrurile

victor

Mesaje : 40
Data de inscriere : 27/01/2011
Varsta : 49
Localizare : medias

Sus In jos

Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ? Empty Re: Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ?

Mesaj  Gazistul Dum Feb 12, 2012 1:23 am

Sincer mie imi pare rau de demisia lui Sony.El totdeauna ne-a inteles ,a fost de partea galeriei , tot ce-i propuneam el incerca sa rezolve.E accea persoana de care o galerie are nevoie.Asta e....
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ? Empty Re: Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ?

Mesaj  Gazistul Dum Feb 12, 2012 1:56 am

EXCLUSIV : VEZI SI TU CARE SUNT CU ADEVARAT MOTIVELE PENTRU CARE ALEXANDRU SZOMBOTI A DEMISIONAT DIN FUNCTIA DE VICE-PRESEDINTE AL FAN CLUBULUI LUPII NEGRI

http://www.gazistul.ro/2012/02/motivele-pentru-care-szomboti-alexandru.html
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ? Empty Re: Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ?

Mesaj  victor Dum Feb 12, 2012 3:12 am

mai tineti minte cand ne intalneam inainte de meciurile importante de acasa si dezbateam diferite probleme legate de galerie, incercam sa gasim cantece noi? cum sa facem coregrafii? etc etc , oare unde sunt vremurile acelea? teoretic sapt viitoare ar trebui sa ne intilnim sa vedem daca facem ceva deosebit ptr. meciul cu sibiul? dar..... in momentul de fata galeria e haotica, chiar am fost intrebat de o doamna dupa meciul cu iasi daca s-a schimbat galeria ca ati fost foarte dezordonati, nici nu am stiut ce sa raspund ,
pana nu vom avea un lider de galerie care sa decida ce se canta ,cind se canta cum se canta, nu haotic cum e acuma lucrurile nu vor merge pe drumul cel bun, toata stima ptr tibi si oti care incearca sa dea tonul dar din pacate nu sunt lasati sa faca asta tot timpul....
sunt multe de povestit, dar nu ai cu cine nu exista aceea persoana care sa organizeze lucrurile, sa stiti ca nu fac referire la nimeni daca asta va trece prin cap, dar asta e parerea mea in momentul de fata

victor

Mesaje : 40
Data de inscriere : 27/01/2011
Varsta : 49
Localizare : medias

Sus In jos

Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ? Empty Re: Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ?

Mesaj  numaigazmetanmedias Dum Feb 12, 2012 3:41 am

Corect! Ai dreptate victor! S-a inceput frumos, dar...pacat.
numaigazmetanmedias
numaigazmetanmedias

Mesaje : 24
Data de inscriere : 10/05/2011

Sus In jos

Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ? Empty Re: Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ?

Mesaj  Gazistul Dum Feb 12, 2012 3:43 am

Bine zis Victor.Cel putin cand erau eu in galerie , shuffle , snake , horatiu , fratemeu si altii 5-10 insi , veneam zilnic cu ideei ptr urmatorul meci , i ziceam lu' Mircea sa facem mesaje , coregrafii etc...Dar acum cum nu mai suntem noi pare sa nu intereseze pe nimeni ceva frumos ce ar putea realiza galeria.
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ? Empty Re: Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ?

Mesaj  numaigazmetanmedias Dum Feb 12, 2012 4:22 am

Autor : Site-ul de Sport Nr.1
in Medias

Motivele pentru care
Szomboti Alexandru si-a
dat demisia
Vicepresedintele Fan Clubului
Lupii Negri , sau mai bine zis
fostul vicepresedinte a acceptat
sa declare care au fost motivele
pentru care el si-a anuntat
demisia.
''Una din motive a fost lipsa
de comunicare dintre mine
si Mircea Daian(Presedintele
Lupii Negri).El nu a fost
niciodata de acord cu mine
cand am propus sa facem
ceva.De exemplu azi
stabileam ceva , el si ceilalti
erau de acord,cadeam de
acord ca toti sa facem ceva ,
iar a doua zi el nu mai era
de acord.In totdeauna
facea doar ce vroia el.Asta
s-a intamplat si cu cateva
zile inainte de ultima
sedinta.Raspunsul din
partea lui era
intotdeauna''El este
presedintele el i-a ultimul
cuvant''.Cu toti stiu ca eu
am fost intotdeauna de
partea baietilor din galerie ,
si am cautat mereu sa fac
sa fie bine dar nu s-a
putut.Baietii din galerie
cunosc motivele mele.O sa
imi fac traba ca si pana
acum . O sa fiu alaturi de
galerie si echipa doar in
calitate de simplu membru .
Ar trebuii sa-i intrebati pe
Mircea Daian si pe Linc
George care sunt motivele
pentru care am
demisionat.Raspunsul lor
cu siguranta este ''a
demisionat din motive
personale''.In rest doresc
numai bine baietilor din
galerie.A declarat Szomboti
Alexandru.
numaigazmetanmedias
numaigazmetanmedias

Mesaje : 24
Data de inscriere : 10/05/2011

Sus In jos

Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ? Empty Re: Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ?

Mesaj  Mircea Dum Feb 12, 2012 7:17 am

Draga Alex,au mai fost viteji si din aceea care vroiau numai sa profite,sa aiba beneficii,si cand a venit vorba de indatoriri,au spus ca ei nu mai vin,si cica se termina asociatia si galeria fara ei,dar tin sa va anunt un lucru:asociatia si galeria nu sta in asemenea persoane,ci in acelea care sunt trup si suflet pentru clubul Gaz Metan Medias,iubesc culorile clubului,iubesc Mediasul .De asemenea persoane ca tine nu avem nevoie,tu inca nu cunosti acest spirit care trebuie sa ne uneasca pe toti.Fiecare e liber sa faca ce vrea.I-ti doresc vizionare placuta la urmatoarele meciuri.Lupii Negri Forever !!!
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ? Empty Re: Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ?

Mesaj  victor Dum Feb 12, 2012 6:07 pm

cine e alex? nu am vazut nici un comentariu facut de alex, cred ca numaigazmetanmedias, in fine, mircea imi pare rau dar eu nu sunt trup si suflet pentru CLUBUL GAZ METAN sunt doar un fan mai infocat al echipei gaz metan,
intrebare care sunt culorile clubului gaz metan? alb- negru oficial, dar pe seitul frb cica sunt alb-albastru poate ne lamureste cineva.
iar partea cu iubesc mediasul? un mare semn de intrebare putem vorbi zile intregi ce va place si ce nu va place in medias!!??!!, de ce iubesc medias?

victor

Mesaje : 40
Data de inscriere : 27/01/2011
Varsta : 49
Localizare : medias

Sus In jos

Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ? Empty Re: Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ?

Mesaj  numaigazmetanmedias Dum Feb 12, 2012 7:37 pm

Sunt multe lucruri de spus, despre ce inseamna a fi suporter. Fiecare are propia viziune, si asta nu inseamna ca, e musai sa faci parte din o asociatie. Sunt suporteri care isi platesc abonamentul pe un an la baschet, altii care vin ocazional, altii care iubesc baschetul. Nu cred ca doar cei care canta si scandeaza pot fi numiti suporteri. Parerile pot fi impartite, noi suntem 30 de persoane, dar ceilalti, 370 de oameni ce sunt? Nu putem acuza, sau sa creem un sablon al suporterului. Nu stim ce se petrece in interiorul fiecarei persoane, modul de manifestare este unic la fiecare, precum ADN-ul. Galeria trebuie sa fie MODELUL (Motorul) celorlalti spectatori. In multe randuri am reusit sa unim cele 2 parti, dar asta cand era liniste in fan club. De ce sa ajuns aici? Pt ca ceva lipseste, ceva nu functioneaza, ceva sa stricat. Ce anume? Increderea unii in alti, lipsa de comunicare, transparenta si obiectivitatea. In momentul cand ti-ai pierdut credibilitatea, e greu sa mai construiesti ceva, mai degraba trebuie sa te opresti si sa analizezi unde sa gresit, si sa incerci sa repari, si asta fara subiectivism ci cu OBIECTIVITATE chiar daca esti tu cel in cauza. Nu stim sa ne asumam greselile, si sa avem puterea sa recunoastem ca NOI suntem vinovati pt anumite greseli, ci mai degraba aratam cu degetul spre cel de langa noi. Cat priveste persoana lui Alex, cred ca Mircea sa referit la Soni. Pe Soni il cunosc de 25 de ani, pe Mircea de 2 ani, nu spun ca Soni e perfect, dar stiu ca in ce a incercat sa faca sa zbatut sa iasa bine nu pt el ci pt galerie, ex. ar fi destule, nu are rost sa le amintesc. Si Mircea are partile lui bune, dar de multe ori sa inteles ca sunt facute in mod personal. De ex tricouri, fulare inscriptionate cu Lupii Negri, care au fost vandute, fara ca banii sa intre in Fan Club. De ce? Brandul Lupi Negri nu este exclusiv a lui Mircea Daian, ci al Asociatiei Fan Club Lupii Negri. Acum s-au facut 100 de fulare, am inteles ca s-au dat la cei care au platit pe 1 an cotizatia. Bun. Cu celelalte ce facem? Le tinem in sertar? Parerea mea personala, trebuia facute 500 de fulare, si impartite in primul rand galeriei indiferent ca a platit sau nu cotizatia, si restul impartite in sala. Discutiile apar cand nu te consulti cu cei din jurul tau, si fiecare poate sa creada ce vrea.
numaigazmetanmedias
numaigazmetanmedias

Mesaje : 24
Data de inscriere : 10/05/2011

Sus In jos

Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ? Empty Re: Demisia vice-presedintelul, Fan Club Lupii Negri, din motive personale, vi se pare justa ?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum