bcgazmetanmedias
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

VREAU NOTE PENTRU ALLY-UP-UL LUI DEVEN MITCHELL

4 participanți

In jos

VREAU NOTE PENTRU ALLY-UP-UL LUI DEVEN MITCHELL Empty VREAU NOTE PENTRU ALLY-UP-UL LUI DEVEN MITCHELL

Mesaj  minitehnicus Mar Ian 18, 2011 1:58 am

VREAU NOTE PENTRU ALLY-UP-UL LUI DEVEN MITCHELL Basketball
minitehnicus
minitehnicus

Mesaje : 267
Data de inscriere : 14/08/2010
Localizare : Medias

Sus In jos

VREAU NOTE PENTRU ALLY-UP-UL LUI DEVEN MITCHELL Empty Re: VREAU NOTE PENTRU ALLY-UP-UL LUI DEVEN MITCHELL

Mesaj  Paul Mar Ian 18, 2011 4:22 am

care din ele?
Paul
Paul

Mesaje : 109
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 33

Sus In jos

VREAU NOTE PENTRU ALLY-UP-UL LUI DEVEN MITCHELL Empty Re: VREAU NOTE PENTRU ALLY-UP-UL LUI DEVEN MITCHELL

Mesaj  Mircea Mar Ian 18, 2011 5:22 am

https://www.youtube.com/watch?v=0plTCLA2gBg&feature=player_embedded cred ca de acesta este vorba,buna Paul,ce mai faci,esti bine ?
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

VREAU NOTE PENTRU ALLY-UP-UL LUI DEVEN MITCHELL Empty Re: VREAU NOTE PENTRU ALLY-UP-UL LUI DEVEN MITCHELL

Mesaj  Paul Mar Ian 18, 2011 5:46 am

da, l-am vazut dupaia la postul cu video si poze.
Eu sunt bine, ma straduiesc sa invat limba...in rest ma mai si relaxez ca mai apoi o sa incep si lucru. Sambata o sa ma duc la un meci de baschet aici.Din ce am vazut pana acum din filmari, au o atmosfera frumoasa acolo. Au un sef de galerie foarte talentat care reuseste sa bage toata sala in priza. Sper sa fie asa si meciul urmator.
Paul
Paul

Mesaje : 109
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 33

Sus In jos

VREAU NOTE PENTRU ALLY-UP-UL LUI DEVEN MITCHELL Empty Re: VREAU NOTE PENTRU ALLY-UP-UL LUI DEVEN MITCHELL

Mesaj  Gazistul Mar Ian 18, 2011 4:26 pm

Ca tot venii vorba de sef de galerie , Paul sa sti ca fost ultimul meci de la Brasov in care eu am condus galeria , eu am fost lider , dar m-am saturat , tot dureri de cap am la orice meci , nu mai pot continua asa , cu oameni care vin in galerie , care vin in deplasari si stau cu mainile in buzunar , jos , etc . Acum sa incercam sa gasim pe cineva care sa conduca galeria !
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

VREAU NOTE PENTRU ALLY-UP-UL LUI DEVEN MITCHELL Empty Re: VREAU NOTE PENTRU ALLY-UP-UL LUI DEVEN MITCHELL

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum