bcgazmetanmedias
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei

+5
hory.1945
Lucian
Maghiaru
Paul
Mircea
9 participanți

In jos

Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei Empty Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei

Mesaj  Mircea Mar Mar 15, 2011 2:35 am

Am primit astazi aprobarea de la Primarie,inclusiv de la d-l Neamtu,ca in data de 10.04 la ora 13,sa fie prezentata Cupa Romaniei (daca se castiga) de catre echipa si asistenta clubului Gaz Metan Medias,din balconul primariei,deci daca castigam cupa la ora 13 in Piata Coposu,cat mai multi sa fim,sa-i felicitam,incercam sa transmitem live pe Nova Tv,si inregistrat pe alte programe. Very Happy Basketball cheers cheers
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei Empty Re: Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei

Mesaj  Paul Mar Mar 15, 2011 3:18 am

he hee, nu e rau deloc. Numai cupa ne mai trebuie! Smile)
Paul
Paul

Mesaje : 109
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 33

Sus In jos

Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei Empty Re: Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei

Mesaj  Maghiaru Mar Mar 15, 2011 4:45 am

Dar pana atunci sa ne adunam cat mai multi sa incurajam echipa la cupa romaniei ce va avea loc luna viitoare la TG. MURES
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei Empty Re: Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei

Mesaj  Lucian Mar Mar 15, 2011 4:49 pm

CE TARE AR FI SA CASTIGAM CUPA , SI IN FATA LA PRIMARIE SA SE STRANGA CEL PUTIN 1000 DE SUPORTERI . DACA CASTIGAM CUPA , TREBUIE SA PUNEM AFISE PRIN ORAS , LA TV , CU PREZENTAREA CUPEI..etc.. APROPO...VINERI FOTBAL GAZ METAN - PANDURII TG JIU ORA 16:30 , ce facem ? UNDE NE INTALNIM SI LA CAT ?
Lucian
Lucian

Mesaje : 43
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 29
Localizare : Medias

Sus In jos

Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei Empty Re: Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei

Mesaj  hory.1945 Mar Mar 15, 2011 6:22 pm

Din cate am inteles,baietii de la baschet nu vor mai merge la fotbal
hory.1945
hory.1945

Mesaje : 126
Data de inscriere : 20/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Medias

Sus In jos

Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei Empty deplasare mures

Mesaj  adamu Dum Apr 03, 2011 1:55 am

va rog din suflet sa imi spuneti cum sa obtin bilete la Targu Mures.deja mi-am rezervat camera,sa raman acolo pana joi,sa VAD CUM RIDICA DRAGUSIN CUPA PANA LA CER!!!!!
Daca venim direct acolo putem intra cu suporterii din medias care se deplaseaza cu autocarul??De unde sa cumparam bilete din Medias?stie cineva?nu de alta,dar as vrea sa fiu sigur ca intru...Ca de nu ma duc luni la Mures si imi iau bilete
Ca si MOR daca nu intru!!!
HAI G A Z U !!!!

adamu

Mesaje : 5
Data de inscriere : 08/12/2010
Varsta : 49
Localizare : Medias

Sus In jos

Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei Empty Re: Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei

Mesaj  Maghiaru Dum Apr 03, 2011 4:34 pm

Galeria gazului va face deplasarea la TG.MURES cu un autocar.Ei au deja biletele procurate.Cei care vor sa isi procure bilete trebuie sa o faca de la sala din TG.MURES.Biletele s-au pus la vanzare vineri 01 04 20011.
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei Empty Re: Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei

Mesaj  Paul Sam Apr 09, 2011 1:03 am

a venit Cupaa a venit Cupaaa la Mediaaas!!!
Felicitari echipei pentru acest succes si felicitari si galeriei care a fost la mare inaltime in 'Jungla'!!!
Astept cu nerabdare prezentarea Cupei! Forta Gazu! cheers
Paul
Paul

Mesaje : 109
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 33

Sus In jos

Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei Empty Re: Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei

Mesaj  Mircea Sam Apr 09, 2011 6:38 am

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM CCCCCCCCCCCASTIGAT CCCCCCCCCCCUPA RRRRRRRRRRRRRRROMANIEI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bounce bounce bounce cheers cheers cheers
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei Empty Re: Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei

Mesaj  victor Sam Apr 09, 2011 2:13 pm

A VENIT CUPA, A VENIT CUPA LA MEDIAS, A VENIT CUPA ,A VENIT CUPA , A VENIT CUPA LA MEDIAS!!!!!!!
BRAVO ECHIPEI ,FELICITARI, SI SPERAM SA NE ADUNAM CAT MAI MULTI DUMINICA LA ORA 13 IN FATA PRIMARIEI
bounce bounce bounce

victor

Mesaje : 40
Data de inscriere : 27/01/2011
Varsta : 49
Localizare : medias

Sus In jos

Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei Empty Re: Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei

Mesaj  hory.1945 Sam Apr 09, 2011 4:18 pm

Campioniiiii campioniii campioniiii SUNTEM NOI! cheers cheers
hory.1945
hory.1945

Mesaje : 126
Data de inscriere : 20/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Medias

Sus In jos

Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei Empty Re: Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei

Mesaj  Gazistul Sam Apr 09, 2011 6:15 pm

A VENIT CUPA LA MEDIAS .... www.gazist.tk / video/
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei Empty Re: Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei

Mesaj  DoRyNa Sam Apr 09, 2011 6:38 pm

Felicitari echipei GAZ METAN MEDIAS ptr victorie..suntem cei mai buni!!!! Bravo si galeriei ptr sustinere,sunt sigura ca a-ti facut atmosfera la meci! Bravooooooooo!!!! cheers
DoRyNa
DoRyNa

Mesaje : 56
Data de inscriere : 20/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Brasov

Sus In jos

Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei Empty Re: Prezentarea (daca e cazul) a Cupei Romaniei

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum