bcgazmetanmedias
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Meciul s-a incheiat...comentariile continua !

3 participanți

In jos

Meciul s-a incheiat...comentariile continua ! Empty Meciul s-a incheiat...comentariile continua !

Mesaj  numaigazmetanmedias Sam Feb 11, 2012 3:26 pm

Ai o parere, o opinie, un comentariu ?!! De acum putem comenta fiecare meci ! Unde ?!! Aici...pe www.bcgazmetanmedias.ro, sectiunea forum, la topicul " Meciul sa incheiat...comentariile continua".
numaigazmetanmedias
numaigazmetanmedias

Mesaje : 24
Data de inscriere : 10/05/2011

Sus In jos

Meciul s-a incheiat...comentariile continua ! Empty " COPY PASTE " - era jurnalistilor "obositi" !

Mesaj  numaigazmetanmedias Sam Feb 11, 2012 3:59 pm

Sincer, m-am saturat de jurnalisti comozi, lenesi, fara bun simt, care nu fac altceva decat sa acceseze motoarele de stiri si sa posteze, chipurile, propria stire, fara a avea macar bunul simt sa precizeze sursa de unde sa "inspirat". Eu o numesc " Era COPY PASTE " ! Imi doresc sa vad postate aici pe acest site (inclusiv prima pagina), cornici, comentarii,articole ORIGINALE, ale suporterilor medieseni. Fiecare dintre noi putem fi un reporter sau un fotoreporter. De ce sa nu avem exclusivitate la stiri, informatii inainte si dupa meci, mai ales ca insotim echipa peste tot in tara ! De ce nu am putea lua NOI, interviuri LIVE, dupa fiecare meci antrenorilor, jucatorilor, si de ce nu chiar si arbitrilor ! Las la latitudinea fiecarui suporter, modul de a se implica, si promova articole, opinii, pareri, comentarii, pe acest site (forum).
numaigazmetanmedias
numaigazmetanmedias

Mesaje : 24
Data de inscriere : 10/05/2011

Sus In jos

Meciul s-a incheiat...comentariile continua ! Empty BC DINAMO BUCURESTI - CS GAZ METAN MEDIAS

Mesaj  numaigazmetanmedias Sam Feb 11, 2012 4:21 pm

Am vazut meciul la TV, si sincer a fost un meci fara istoric. Gazu a dominat fara probleme de la inceput pana la sfarsit. Nota 10 pt ce cativa suporteri medieseni care au facut deplasarea la Bucuresti. Nota 2 pt comentatorul Digi Sport 3, care a confundat galeria Lupii Negri cu a doua galerie a lui Dinamo!! Poate alb-negru de acolo de sus de unde a comentat domnia sa, se vedea alb-rosu, dar sa nu auzi ca "a doua galerie a lui Dinamo" scandeaza 'lupta Gazu', 'hei,hei, hai Gazu'-asta e chiar de rasul curcilor. In rest as pune un bonus pt Ionut Dragusin care mi sa parut mai motivat ca altadata. Michel "show man", Titus "metronom", Zigy "ursul grizli".
numaigazmetanmedias
numaigazmetanmedias

Mesaje : 24
Data de inscriere : 10/05/2011

Sus In jos

Meciul s-a incheiat...comentariile continua ! Empty Re: Meciul s-a incheiat...comentariile continua !

Mesaj  Gazistul Sam Feb 11, 2012 5:00 pm

Si eu zic ca trebuie promovat acest forum.Chiar si cand se organizeaza o deplasare sau inaintea meciurilor sau dupa nici un comentariu.Vazusem pe alte forumuri ca se posteaza ce putin 10-15 comentarii pe zi , indiferent ca e meci sau nu.Aici nu isi exprima nimeni parerea?Macar cei din galerie sa mai lase cate un comment.
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

Meciul s-a incheiat...comentariile continua ! Empty Re: Meciul s-a incheiat...comentariile continua !

Mesaj  catalin97 Sam Feb 11, 2012 8:43 pm

sunt de acord si eu dar ar trebui sa stiti ca siteul www.bcgazmetanmedias.ro este actualizat in totalitate si contine articole si interviuri exclusive

catalin97

Mesaje : 23
Data de inscriere : 03/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Medias

http://mediesenitk.blogspot.com/

Sus In jos

Meciul s-a incheiat...comentariile continua ! Empty Re: Meciul s-a incheiat...comentariile continua !

Mesaj  numaigazmetanmedias Sam Feb 11, 2012 11:01 pm

Nu contest autenticitate fiecarui articol, dar daca nu are semnatura autorului pot sa cred orice, mai ales ca sinteza articolelor seamana izbitor cu cele de pe totalbaschet. Un articol trebuie semnat obligatoriu, fie cu numele real fie sub pseudonim. Un exemplu poate fi fotograful nostru care semneaza pozele cu Lupii Negri dar adauga si numele sau. (personal mi se pare corect). In momentul cand cineva se zbate si munceste pt materialul sau atunci cu siguranta isi semneaza lucrarea. Ce ar fi daca la BAC nu ti-ai semna lucrarea? Gandeste-te... Oricum imi place ca esti deschis la acest subiect.
numaigazmetanmedias
numaigazmetanmedias

Mesaje : 24
Data de inscriere : 10/05/2011

Sus In jos

Meciul s-a incheiat...comentariile continua ! Empty Re: Meciul s-a incheiat...comentariile continua !

Mesaj  catalin97 Sam Feb 11, 2012 11:09 pm

se poate vedea si numele, sunt semnate automat prin programul cu care sunt puse, nu stiu sigur cum se pot vedea, dar nu cred ca acest lucru este important, si articolele nu sunt copiate de pe totalbaschet, decat cele din sectiunea PRESA, daca cele de pe prima pagina sunt copiate de pe alt site, vor avea la sfarsit si sursa

catalin97

Mesaje : 23
Data de inscriere : 03/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Medias

http://mediesenitk.blogspot.com/

Sus In jos

Meciul s-a incheiat...comentariile continua ! Empty Re: Meciul s-a incheiat...comentariile continua !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum