bcgazmetanmedias
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

intalinrea suporterilor

+38
silviujuju
cHoZ3n(FGM)
TheRobert97
catalin97
Anaxor
gicanu
victor
Spinu
adamu
Mitza
AlexandruG
#.Razna
bogdan_bcgmm
hory.1945
Lucian
cristina
DoRyNa
rusumedias
shuffle
aditarta
kimu
Catalin
Marius
ultras_medias_09
costin daniel
Alexutzzzu
Olimpiu
Nicalai
mihai_gazu
SoLiD
Paul
Gazistul
florin_med
Mircea
cineva
Maghiaru
micki
minitehnicus
42 participanți

Pagina 43 din 44 Înapoi  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Urmatorul

In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  victor Joi Dec 08, 2011 3:37 am

vladimir tu esti un negativist doar la adresa galeriei, si a echipei sau asa esti tu in viata de zi cu zi, esti o persoana careia ii lipseste ceva ? de ce nu vii si tu in galerie, poate ai ideei mai bune, poate stii tu ceva cantece mai deosebite? asa sa stai si tu prin sala si sa-ti dai cu parerea Evil or Very Mad , poate nu e cea mai tare galerie din tara, dar macar avem galerie si daca e un meci important ne stringem mai multi de 50 si putem canta tot meciul, pe cand voi restul salii mai ales cei din tribuna 2, cu citeva mici exceptii, parca vin la teatru

victor

Mesaje : 40
Data de inscriere : 27/01/2011
Varsta : 49
Localizare : medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Vladimir Joi Dec 08, 2011 3:51 am

Probabil voi venii la urmatorul meci de acasa in galerie , dar ma tem sa nu se ia de mine unele persoane.
Vladimir
Vladimir

Mesaje : 12
Data de inscriere : 17/10/2011

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Maghiaru Joi Dec 08, 2011 4:02 am

Depinde cine esti .Eu te-am asteptat si astazi dar tu nu ai venit in galerie.Daca echipa a jucat cum a jucat ,galeria si-a facut treaba ca de obicei.Iar voi chibitilor nu aveti decat sa comentati ce vreti.
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty jos palaria

Mesaj  andy121078 Joi Dec 08, 2011 4:11 am

Jos palaria pentru galerie !
Doua exceptiii
Prima: va mai scapa gura si cuvinte spurcate, si nu se face pentru ca sunt si copii (si e frumos ca parintii ii aduc la sala, insa nu-i aduc ca sa auda astfel de cuvinte).
A doua: va luati de arbitrii, si se prea poate sa ne tina minte si sa ne arda cand ne e lumea mai draga. Ori gresesc, ori ne fura, e suficient sai fluieri, sai huiduiesti dar nu sa-i jignesti la modul personal. Nici tu ca om, nu-l uiti pe unu' care te injura, te face in chip si fel in gura mare in fata altora
In rest sunt mandru de ce galerie are Gazu'
Toata stima

andy121078

Mesaje : 19
Data de inscriere : 20/11/2011

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty pentru vladimir

Mesaj  minitehnicus Joi Dec 08, 2011 11:44 pm

domnule vladimir hai sa terminam odata cu jocul asta de-a v-ati ascunsealea!!!!!si arata-te cine esti,fara teama ca nu vei pati nimic.haide odata sa dam cartile pe fata,unii te acuza ca ai fii paul ,demonstreaza-ne contrariul,sau iti voi sterge toate posturile tale de pe acest site!!!!DECI ORI ESTI CU NOI ORI ESTI IMPOTRIVA NOASTRA,ca sa stim si noi cine ne tot birfeste de catva timp incoace,cu posturi negative la adresa galeriei.hai sa fim fata in fata ca sa vedem daca ai dreptate sau nu?????????deci este ultimul avertisment!!!!ORI TE ARETI SI VII CU NOI ,POATE FACEM CEVA MAI MULTE IMPREUNA ,ORI ITI VOI STERGE TOATE POSTURILE!cu mult respect! hai gazu
minitehnicus
minitehnicus

Mesaje : 267
Data de inscriere : 14/08/2010
Localizare : Medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Vin Dec 09, 2011 5:00 pm

Fan Clubul Lupii Negri organizeaza sambata 10.12.2011 deplasarea la Otopeni,cu ocazia meciului de baschet din etapa 13.Plecarea la ora 10.30 din parcarea de la Sala Sporturilor.Adunarea deci la ora 10.00 !!! Hai Gazu,hai baietii !!!
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Maghiaru Mier Dec 14, 2011 3:41 am


În cursul zilei de azi site-ul nostru a publicat un articol pe surse în care se menţiona faptul că pivotul Scott VanderMeer şi-a exprimat dorinţa de a părăsi pe Gaz Metan Mediaş.

Conform altor surse apropiate clubului medieşean, atât Jarrett Howell cât şi Deven Mitchell sunt ca şi plecaţi de la gruparea de pe Târnava Mare, la sfârşitul turului. După trei sezoane petrecute la Mediaş, Howell se pare că se va reîntoarce în Ucraina, acolo unde a cucerit titlul. Patrick Marcu a fost foarte puţin folosit de Teleabă, iar contractul său expiră în iarnă.

În ceea e îl priveşte pe Deven Mitchell mai multe guri rele afirmă faptul că nu a făcut deplasarea la Otopeni datorită altor probleme decât cele medicale.

SURSA-TOTAL BASCHET



Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  victor Mier Dec 14, 2011 3:48 am

nu va mai luati dupa toate 'sursele" de la totalbaschet, ca nu va pleca decit un jucator in pauza de iarna, si nici acela nu e sigur 100%

victor

Mesaje : 40
Data de inscriere : 27/01/2011
Varsta : 49
Localizare : medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  minitehnicus Mier Dec 14, 2011 12:12 pm

mai baieti aici se discuta de baschet nu de puya si altii
minitehnicus
minitehnicus

Mesaje : 267
Data de inscriere : 14/08/2010
Localizare : Medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  andy121078 Mier Dec 14, 2011 12:58 pm

pai daca echipa (de baschet) nu are rezultate, si jucatorii (de baschet) nu mai performeaza, si daca staff-ul clubului (de baschet) este varza si nu pot asigura conditiile pentru relizarea obiectivelor, despre ce puya crezi ce sa vorbeste?
sau ar trebuii sa spunem doar ce vor unii si altii?

andy121078

Mesaje : 19
Data de inscriere : 20/11/2011

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  xXx Mier Dec 14, 2011 4:19 pm

Am pus eu un link cu Puya in care apare alaturi de Loredana Groza la un concert in Constanta care a avut loc acum trei zile, si Puya avea pe el un tricou cu gaz metan Medias care la primit cand a avut concertul la Medias. Dar minitehnicus mi-a sters postarea, am crezut ca va intereseaza , asta e , scuze de deranj

xXx

Mesaje : 3
Data de inscriere : 25/10/2010

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  minitehnicus Joi Dec 15, 2011 12:50 am

ti-am sters postul pentru ca acesta este un site de baschet ,si nu are nici o legatura cu puya si loredana.despre ei poti posta pe facebook sau altundeva unde doresti.aici poti sa-ti exprimi parerea despre echipa de baschet indiferent de opinia ta ,poti sa-i critici sau la fel de bine sa-i lauzi pe baieti fara absolut nici o problema si nu ti se va sterge postul,daca are strict legatura cu baschetul.cu mult respect. hai gazu
minitehnicus
minitehnicus

Mesaje : 267
Data de inscriere : 14/08/2010
Localizare : Medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  xXx Joi Dec 15, 2011 5:07 am

Atata timp cat Puya purta un tricou de-al echipei gaz metan medias la un concert in Constanta, poate avea ceva legatuta cu baschetu, scuze de deranj

xXx

Mesaje : 3
Data de inscriere : 25/10/2010

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Paul Dum Dec 18, 2011 6:10 am

scuza-ma minitehnicus, dar pe forumul nostru numai despre baschet nu se discuta. Ar fi frumos sa mai vorbim aici dupa cate un meci, despre ce sic um a fost. Parerea mea, sa ne bucuram candd cineva scrie ceva pe forum...mai ales daca Puya e fan Gaz Metan Medias Wink
Basketball
Paul
Paul

Mesaje : 109
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 33

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  xXx Dum Dec 18, 2011 9:59 am

mersi Paul,macar tu ma intelegi ca unii..... Crying or Very sad

xXx

Mesaje : 3
Data de inscriere : 25/10/2010

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  minitehnicus Dum Dec 18, 2011 12:23 pm

Despre gaz metan- css giurgiu nu vorbeste nimeni???????????????aici ar tebui sa intervina adevaratii suporteri sa discute despre meciurile echipei favorite.despre cele bune ,sau despre cele rele?Este Craig Moore intra-devar omul de care are nevoie gazul?sau aseara a fost doar un foc de paie?pentru acest lucru a fost adus la echipa sa arunce de 3 puncte dar deocamdata nu a confirmat absolut deloc!!!!!!!!!!!!!astept parerile dumneavoastra referitor la acest jucator.
minitehnicus
minitehnicus

Mesaje : 267
Data de inscriere : 14/08/2010
Localizare : Medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Paul Lun Dec 19, 2011 2:54 am

Pai ca la orice jucator tanar, jocul lui este foarte oscilant. Acum depinde si de cate minute i se ofera sa joace. Oricum am vazut doara ca orice jucator are zile si zile, cateodata intra orice aruncare, iar altadata nimic. Tine foarte mult de starea jucatorului, normal ca daca arunca de 3 ori si nu intra nimic isi pierde increderea in el. Dar daca intra una dupa alta normal ca e tot meciul 'on fire'. Mitchel este si el unul din jucatorii aia cu prestatii foarte oscilante de la meci la meci.
Paul
Paul

Mesaje : 109
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 33

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Mar Dec 20, 2011 5:48 pm

Miercuri,21.12.2011,se organizeaza deplasarea la Pitesti cu ocazia meciului de baschet BCM Pitesti vs Gaz Metan Medias,etapa 15.Intalnirea la ora 11 la barul de la Sala Sporturilor,plecarea la 11.30 !!!Veniti cat mai multi,baietii au nevoie de noi,este un meci fff greu !!! cheers
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  catalin97 Lun Dec 26, 2011 12:14 am

La Multi Ani Nea Mircea ! Multumim ca ne-ati dat ocazia sa incurajam aceasta ehipa minunata. Si le doresc tuturor un Craciun Fericit alaturi de cei dragi si sa nu uite ca pe 4 ianuarie avem meci la Bucuresti in Cupa cu CSM. Hai Gazu! Very Happy

catalin97

Mesaje : 23
Data de inscriere : 03/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Medias

http://mediesenitk.blogspot.com/

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Mar Dec 27, 2011 9:22 pm

Multumesc Catalin,voi face intotdeauna totul pentru asociatie,si pentru orasul si clubul nostru drag,Gaz Metan Medias.Va doresc tuturor sarbatori fericite,iar la anul sa fim si mai multi si mai puternici,pentru a sustine mai departe,in spiritul fair play-ului,echipa noastra de suflet.Cu Gazu pana la moarte.Hai Gazu,hai baietii.Lupii Negri forever !!! cheers cheers cheers
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  catalin97 Mier Dec 28, 2011 4:37 pm

Se merge la Bucuresti pe 4 ianuarie? Daca am merge ar fi dovada ca suntem alaturi de echipa. cheers

catalin97

Mesaje : 23
Data de inscriere : 03/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Medias

http://mediesenitk.blogspot.com/

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  minitehnicus Joi Dec 29, 2011 1:42 pm

se merge sigur la bucuresti ,ramine doar sa stabilim ora de plecare
minitehnicus
minitehnicus

Mesaje : 267
Data de inscriere : 14/08/2010
Localizare : Medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Joi Ian 12, 2012 8:44 pm

Sambata,14.01.12 se organizeaza deplasarea la Tg Jiu,cu ocazia meciului de baschet masculin dintre Energia Rovinari si Gaz Metan Medias.Plecarea la ora 10 punct.Echipa are nevoie de noi,trebuie sa fim alaturi de ei,si la bine si la greu !!!Hai Gazu,hai baietii !!! cheers
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty comentariul unui suporter din TG.JIU

Mesaj  Maghiaru Dum Ian 15, 2012 6:55 pm

--------------------------------------------------------------------------------

realgorj [14.01.2012 23:24] : jocul cu arbitrii...
Trebuie sa recunosc ca Medias este ,,mai echipa'' decat Energia. Le doresc succes pe mai departe, dar... fara arbitrii! Fiindca cei din seara aceasta au fost niste mari nesimtiti care au reusit sa irite publicul. Suntem echipa mica, ca si bugetul, dar va asigur ca avem bunul simt. Si nu ne place cand dam piept cu nesimtirea. Rabdam o data, de doua ori,...dar nu stim pana cand !


--------------------------------------------------------------------------------

realgorj [14.01.2012 23:31] : Scuze, sa nu uit...
Felicitari frumoasei si civilizatei galerii a Mediasului ! Succes pe mai departe, Lupilor!

Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Vladimir Lun Ian 16, 2012 3:32 am

Salut.Am tot urmarit imagini cu galeria din deplasari.Sincer sa nu va suparati , e cam rusinos , galeria in deplasarea e cam aiurea, acasa mai merge,dar in deplasare merg multi care nu au nici o legatura cu acest sport , si sunt persoane care fac deplasarea doar sa vada meciul sezand pe scaun.Sincer...de aceea galeria voastra nu se va marii , pentru ca sunt prea multi oameni in varsta si prea multe neveste cu copii.
Vladimir
Vladimir

Mesaje : 12
Data de inscriere : 17/10/2011

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 43 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 43 din 44 Înapoi  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum