bcgazmetanmedias
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

intalinrea suporterilor

+38
silviujuju
cHoZ3n(FGM)
TheRobert97
catalin97
Anaxor
gicanu
victor
Spinu
adamu
Mitza
AlexandruG
#.Razna
bogdan_bcgmm
hory.1945
Lucian
cristina
DoRyNa
rusumedias
shuffle
aditarta
kimu
Catalin
Marius
ultras_medias_09
costin daniel
Alexutzzzu
Olimpiu
Nicalai
mihai_gazu
SoLiD
Paul
Gazistul
florin_med
Mircea
cineva
Maghiaru
micki
minitehnicus
42 participanți

Pagina 44 din 44 Înapoi  1 ... 23 ... 42, 43, 44

In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 44 Empty Pentru vladimir carcotasul galeriei

Mesaj  minitehnicus Lun Ian 16, 2012 11:24 pm

HAI sa lamurim anumite aspecte referitor la postarile tale,PENTRU CA VAD CA ESTI MEREU IMPOTRIVA GALERIEI MEDIASULUI,DECI tie ar trebui sa-ti fie rusine de ceeea ce afirmi TININD CONT CA ESTI DIN Medias:

[.Salut.Am tot urmarit imagini cu galeria din deplasari.Sincer sa nu va suparati , e cam rusinos , galeria in deplasarea e cam aiurea, acasa mai merge,dar in deplasare merg multi care nu au nici o legatura cu acest sport , si sunt persoane care fac deplasarea doar sa vada meciul sezand pe scaun.Sincer...de aceea galeria voastra nu se va marii , pentru ca sunt prea multi oameni in varsta si prea multe neveste cu copii]. Acceptam chiar si critici daca este cazul dar aici ai sarit calul vladimire facand discriminare mai baiete:suporterul Mediesan este suporter indiferent de virsta,nationalitate si sex,ceea ce nu este cazul tau ,nefacind parte din galerie.UN prim aspect pe care tin sa ti-l explic este:in acea fotografie in care apar neveste si copiii sunt de fapt suporteri ai echipei din TIRGU JIU.Desi daca ar fi fost medieseni,care este problema ta?Urmatorul aspect,care trebuie explicat,este ca acele persoane in virsta au fost prezente acolo ,sustinind din tot sufletul echipa,si nu au stat acasa in fata televizorului,spargind seminte ca si tine.Mentionez ca eu am postat pe acest site ,poze realizate,atat acasa cit si in deplasare ,iar daca nu sunt pe placul tau ,nu-ti pune nimeni pistolul la timpla,obligindu-te sa le vizionezi.Este mult mai usor sa critici decat sa faci ceva util atat pentru galerie cat si pentru echipa.CONCLUZIE:remarcile tale nu au absolut nici un sens si nici un fond real.ASA CUM SUNTEM NOI: BATRANI,COPIII,FEMEI,SUNTEM TRUP SI SUFLET ALATURI DE ECHIPA GAZ METAN MEDIAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

minitehnicus
minitehnicus

Mesaje : 267
Data de inscriere : 14/08/2010
Localizare : Medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 44 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Mar Ian 17, 2012 12:46 am

Draga Vladimir,cred ca te cheama Ghita Contra,dar nu e problema noastra ci pur a ta,nu pot sa-ti inteleg frustrarea si amaraciunea ta,daca ploua,nu e bine,daca e soare,iarasi nu e bine,cred ca atat te duce Billa,i-ti recomand o vizita la spitalul nr.3 din Sibiu,multa sanatate si numai bine. Very Happy


Ultima editare efectuata de catre Mircea in Dum Ian 22, 2012 8:04 am, editata de 2 ori
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 44 Empty 100% corect

Mesaj  andy121078 Mar Ian 17, 2012 12:49 am

Vladimire, poti comenta daca pe unu' il mai scapa gura si vorbeste porcos, sau face el disriminari de genul pe care le faci tu (mai se aude din cand in cand in galerie cate unul care face remarci la adresa jucatorilor de culoare, uitand ca nu este corect in primul rand, si noi avem in echipa jucatori afro-americani, in al doielea rand)
Insa raspunsul lui minitehnicus este 100% corect

andy121078

Mesaje : 19
Data de inscriere : 20/11/2011

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 44 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Dum Ian 22, 2012 4:23 am

Salutare , in legatura cu deplasarea de sambata la Mures.Am auzit ca a zis crainicul ca se vor pune parca 2 autocare din partea conducerii.Deci la aceasta deplasare are acces orice persoana care doreste sa incurajeze echipa , indiferent ca e membru sau nu ?
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 44 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  numaigazmetanmedias Dum Ian 22, 2012 4:01 pm

Din cate stiu eu sunt 2 deplasari in saptamana care vine, miercuri la mures si sambata la miercurea ciuc. Cat priveste deplasarea probabil sa referit la 2 autocare pt cele 2 deplasari, cate unul pt fiecare meci. Ia legatura cu Mircea presedintele asociatie si te va lamuri.
numaigazmetanmedias
numaigazmetanmedias

Mesaje : 24
Data de inscriere : 10/05/2011

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 44 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Lun Ian 23, 2012 10:46 pm

Miercuri 25.01.12 Fan clubul Lupii Negri organizeaza deplasarea membrilor galeriei si membrilor asociatiei la Tg Mures cu ocazia meciului de baschet masculin dintre BC Mures Tg Mures si CS Gaz Metan Medias etapa 19.Plecarea la ora 17 punct din parcarea Salii Sporturilor.
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 44 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Vin Ian 27, 2012 7:35 pm

Sambata 28.01.12 Fan Clubul Lupii Negri organizeaza deplasarea la Miercurea Ciuc cu ocazia meciului de baschet masculin dintre BC Perla Harghitei Miercurea Ciuc si Gaz Metan Medias,contand pentru etapa 19 a div A.Plecarea la ora 13 punct din parcarea Salii Sporturilor.Costul biletului este de 7 lei.
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 44 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Mar Ian 31, 2012 5:59 pm

Miercuri 01.02.12 va invitam sa luati parte la sedinta de inceput de an a Asociatiei Fan Club Lupii Negri,care va avea loc la barul de la sala sporturilor cu incepere de la ora 18.
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 44 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Mar Feb 07, 2012 8:51 pm

Asociatia Fan Club Lupii Negri,organizeaza vineri 10.02.12,deplasarea la Bucuresti cu ocazia meciului de baschet masculin dintre Dinamo Bucuresti si Gaz Metan Medias.Plecarea din parcarea Salii Sporturilor la ora 11 punct.Baietii au nevoie de noi,hai Gazu,hai baietii.
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 44 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Maghiaru Dum Feb 12, 2012 2:59 am

Nu are nimeni din cei care au fost la baschet la Dinamo poze?
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 44 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 44 din 44 Înapoi  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum