bcgazmetanmedias
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

intalinrea suporterilor

+38
silviujuju
cHoZ3n(FGM)
TheRobert97
catalin97
Anaxor
gicanu
victor
Spinu
adamu
Mitza
AlexandruG
#.Razna
bogdan_bcgmm
hory.1945
Lucian
cristina
DoRyNa
rusumedias
shuffle
aditarta
kimu
Catalin
Marius
ultras_medias_09
costin daniel
Alexutzzzu
Olimpiu
Nicalai
mihai_gazu
SoLiD
Paul
Gazistul
florin_med
Mircea
cineva
Maghiaru
micki
minitehnicus
42 participanți

Pagina 40 din 44 Înapoi  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Urmatorul

In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Paul Mier Iun 22, 2011 3:08 am

Pff ce teapa si-a luat marele meneger Lucian Patrascu. Acum plateste Gaz Metan 60000 de dolari lui Gino Pomare numai asa de-a moca. Mai bine il tinea ca si asa tre sa il plateasca. Si nici rau nu era... va mai aduceti aminte cosul ala de la mijlocul terenului asa relaxat...numai in ciuda lui Patrascu Smile)
Paul
Paul

Mesaje : 109
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 33

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Mier Iun 22, 2011 4:11 am

Eu zic ca nu are rost sa mai organizam sedinte.La fiecare sedinta tot aceleasi persoane sunt.Primadata sa punem afise in oras , sa publicam pe site-uri , si pe urma stabilim data in care putem organiza sedinta .
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Joi Iun 23, 2011 12:31 am

Afisele sunt la mine de 1 saptamana. Very Happy
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Joi Iun 23, 2011 11:01 pm

Sunt. Very Happy
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Dum Iun 26, 2011 12:50 am

Astia toti sunt incapatanati.Nu vor niciunu sa vina sa le lipim.Ei doar stau toata ziua acasa si asteapta sa le facem noi totul de-a gata.Ori ne implicam cu totii ori niciunu.
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Dum Iul 03, 2011 1:15 am

Cati membrii sunt pana acum in galerie la fotbal ?
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Joi Iul 07, 2011 1:44 am

Aproape 100 Very Happy
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Paul Mar Iul 12, 2011 3:50 am

salutare! Ce se mai aude de la echipa de baschet? Am facut vre-o achizitie pana acum? Avem pe cineva in vizor? Deven Mitchell o sa ramana? Nimeni nu spune nimic, tare secretos Luci Patrascu...nu da nimic din casa.
Paul
Paul

Mesaje : 109
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 33

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Maghiaru Mar Iul 12, 2011 8:34 pm

Nu se stie inca daca Deven Mitchell ramane la echipa.Pana an prezent nici o achizitie.De la Patrascu nici o veste in legatura cu vreun transfer.
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Paul Mier Iul 13, 2011 1:16 am

pfff... ce meci de primul tur al Cupei Romaniei! Medias-Cluj, abia astept!
Paul
Paul

Mesaje : 109
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 33

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Maghiaru Dum Iul 24, 2011 2:41 pm

LUNI 25 07 2011 ORA 15 SI 30 DE MINUTE SE FACE DEPLASAREA GALERIEI LA TG. MURES.PLECAREA SE VA FACE DIN FATA SALI POLIVALENTE.TREBUIE SA NE CUMPARAM BILETE LA INTRARE.VA ASTEPTAM.FORTA GAZU.
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Lucian Mier Iul 27, 2011 4:55 am

Nea Mircea cand sunt gata legitimatiile la basket ? (GALERIE)
Lucian
Lucian

Mesaje : 43
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 29
Localizare : Medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Maghiaru Mier Iul 27, 2011 10:43 pm

Sant gata.
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Maghiaru Vin Sept 16, 2011 2:16 am

Toti cei care si-au platit cotizatia pe un an s-au pe cel putin o jumatate de an sambata inaintea meciului din Cupa Romaniei v-a primi un tricou gratuit inscriptionat cu LUPII NEGRI.
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Vin Sept 16, 2011 3:38 am

Salut.Am si eu o intrebare.La meciul retur cu U Cluj , doar membrii galeriei pot face deplasarea pentru a sustine echipa ?
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Maghiaru Vin Sept 16, 2011 10:34 pm

NOI O SA INCERCAM SA PUNEM 2 AUTOCARE PTR.RETURUL DE LA CLUJ.NU CRED CA O SA FIE NICI O PROBLEMA CU TRANSPORTUL.
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Maghiaru Joi Sept 22, 2011 9:10 pm

Sambata 24.09.2011 galeria v-a face deplasarea la Cluj cu ocazia disputari meciului retur dintre formatiile GAZ METAN MEDIAS-U.MOBILTECO CLUJ NAPOCA.Plecarea se v-a face din fata Sali Polivalente la ora 14.00, cu 1 autocar de 40 de locuri. Prioritate au membrii inscrisi in Fan Clubului Lupii Negri.
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Vladimir Lun Oct 17, 2011 3:48 pm

Buna dimineata.Felicitari pentru acele mesaje cu nr 22 pentru baschetbalistul care a murit.M-am inregistrat pe acest forum pentru a va spune ceva.Eu sunt un mare fan al echipei , meci de meci merg la baschet .Aseara cand ati strigat toata sala in picioare , ne-am ridicat cu totii ,dar voi ati facut o mica greseala , ati strigat de doua ori Medias Medias , si pe urma ati cantat un cantec incet si lung , iar noi publicul am ramas in picioare.Va rog eu cand mai ''ridicati sala'' in picioare sa stricati de exemplu : Lupta Gazu sau Haide Gazuuu oleee oeee , asa v-a canta si publicul.Multumesc.O zi buna.Hai Gazu

Fanii Mureseni critica galeria Gazului si Sala penibila in care nu incap nici 500 de oameni.Cititi cele 5 pagini.Cititi pe forumul celor de la Mures. la partida cu noi.
Vladimir
Vladimir

Mesaje : 12
Data de inscriere : 17/10/2011

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty DEPLASARE LA CRAIOVA

Mesaj  Maghiaru Vin Oct 21, 2011 12:04 am

Sambata 22.10.2011 se va face deplasarea galeriei la Craiova ptr.meciul de baschet dintre Craiova si Gazu.Plecarea se va face la ora 11 din fata sali polivalente.Nu se plateste intrare.
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Paul Sam Oct 22, 2011 3:28 am

salut. Acum am citit si eu postariile de pe forulul Mureseniilor. Nu trebuie luati in seama, asemenea indivizi cu asa pareri o sa fie intotdeoauna. Sezonul trecut am mai citit aproximativ aceleasi posturi, doar ca nu se vorbea atat de mult de Lupii Negri, asta probabil pentru ca nu era asociatia asa cunoscuta. Asta este intentia Romanului de rand, sa arunce cu noroi si sa incerce sa sifoneze imaginea oricarui lucru bun facut de altcineva. Niste frustrati care nu inteleg ce inseamna Lupii Negri, care habar nu au ce este o asociatie sportiva unde niste oameni se implica extrem de mult pentru ca asta sa functioneze. In fine, cum am mai zis, astea o sa le mai citim noi si pe alte forumur
Paul
Paul

Mesaje : 109
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 33

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty RUSINE LUPII NEGRI

Mesaj  Vladimir Mar Oct 25, 2011 3:54 pm

SUNTETI O MARE PATA DE RUSINE , VOI LUPII NEGRI . DE CE NU VA DESFINTATI MAI ALES LA FOTBAL ? IN DEPLASARI NU MERGETI , IAR ACASA VENITI DOAR ATUNCI CAND NU E MECI DE BASCHET.

SA VA FIE RUSINE !!! PANA ACUM AM FOST DE PARTEA VOASTRA !!!

AM FOST LA CATEVA MECIURI DE LA FOTBAL !!! SUNTETI FOARTE BARFITI PE STADION DE TOATA LUMEA !!!

SUNTETI VAI DE CAPUL VOSTRU !! SI LA BASCHET , SUNTETI ACEIASI 20 !!! LA MECIUL CU MURES ATI STRIGAT TOATA SALA IN PICIOARE , PUBLICUL S-A RIDICAT , DAR VOI ATI STRIGAT DE 2 ORI MEDIAS...SI PE URMA ATI CANTAT UN CANTEC LUNG SI DE JALE..


SUNTETI PENIBILI !!!!
Vladimir
Vladimir

Mesaje : 12
Data de inscriere : 17/10/2011

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Mar Oct 25, 2011 5:28 pm

Draga Vladimir,ai perfecta dreptate,suntem putini,adevarat,dar cu tine si cu ceilalti vom fi mai multi si mai puternici,nu inteleg de unde atata ura,poate e invidie sau poate atat va duce Billa,de ce nu veniti si voi in haita lupilor negri ? Este mult mai usor sa vi la meciuri si sa astepti sa fie show,spectacol si atmosfera placuta,iar dupa meci,din spatele tastaturii sa te apuci de criticat si batjocorit,asa ceva fac numai adevaratii looseri,cei fara caracter si fara iubire de Gaz Metan si de orasul Medias.Cat despre desfiintare,scuze, dar nu este ciorba ta,fiecare cu ciorba lui,vad ca acum ai intrat si aici ca sa arunci cu noroi,tipic looserilor,nu ajunge pe blogul tau,esti tare si mare din spatele tastaturii,cred ca ai ceva probleme la cap,dar poate inca nu e tarziu si nu esti total pierdut,orisicum ,pace tie. lol!
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Vladimir Mar Oct 25, 2011 6:59 pm

Domnul Mircea , stiti de ce nu vin oamenii in galerie ?

1.PENTRU CA....VOI LUPII NEGRI SUNTETI FANI INFOCATI AI BASCHETULUI

2. PENTRU CA....VOI LUPII NEGRI SUNTETI AMPLASATI IN COLTUL STADIONULUI , JOS , CA INTR-UN GRAJD

VOI LUPII NEGRI , AVETI PREA MULTE LEGI , PREA MULTE REGULI , SI CANTECE CARE NU ISI AU ROSTUL.

V-ATI INFINTAT DE APROAPE 1 AN...PAI DUPA 1 AN AR TREBUII SA FITI CEL PUTIN 100 LA FIECARE MECI.

ATI STAT SA VA GANDITI DE CE .....DUPA 1 AN....SUNTETI ACEASI 20 CA LA INCEPUT ?
Vladimir
Vladimir

Mesaje : 12
Data de inscriere : 17/10/2011

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Mar Oct 25, 2011 7:43 pm

Da Vladimir,pentru ca toti gandesc ca tine,foarte simplu,impreuna cu 100 care gandesc ca tine am fi fost 150,si sa le luam pe rand : 1 nu exista fani ai baschetului sau ai fotbalului sau ai popicelor,NOI TOTI SUNTEM IUBITORI AI CLUBULUI GAZ METAN SI AI ORASULUI MEDIAS,DE CARE NOI CEI 20 SUNTEM FOARTE MANDRI,SI VOI SUNTETI MANDRI??? din comenturile si criticile de peste tot nu se vede. 2 Lupii Negri au primit de la conducerea stadionului si a clubului sectorul respectiv,CARE ESTE DESTINAT GALERIEI,poate cu timpul cand confirmam o sa primim un alt sector. 3 ca orisice organizatie,si noi avem reguli si legi,pe care toti membrii trebuie sa le respecte,este ceva normal,dar cum voi nu stiti de ordine si disciplina,atunci este complicat,NIMIC NU FUNCTIONEAZA FARA ORDINE SI DISCIPLINA,cine se conforma,este bine venit,cine nu n-are ce cauta in asociatie,simplu.Noi asteptam in randurile asociatiei pe toti care vor sa sustina si sunt mandri de CLUBUL GAZ METAN SI DE ORASUL MEDIAS.Veniti cu totii sa ajutam echipa iubita si nu mai criticati,veniti cu idei ajutatoare,constructive nu NEGATIVE SI DISTRUCTIVE,DA-TI DOVADA DE SPIRIT MEDIESEAN SI SPIRIT DE HAITA,daca stiti ce este aceasta,daca nu stati in banca voastra si in spatele tastaturilor.Va asteptam in numar cat mai mare in HAITA LUPII NEGRI.
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Vladimir Mier Oct 26, 2011 12:53 am

Nici la meciul cu Sportul nici la meciul cu Astra II nu ati fost sa faceti galerie.Ce se intampla?
Vladimir
Vladimir

Mesaje : 12
Data de inscriere : 17/10/2011

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 40 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 44 Înapoi  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum