bcgazmetanmedias
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

intalinrea suporterilor

+38
silviujuju
cHoZ3n(FGM)
TheRobert97
catalin97
Anaxor
gicanu
victor
Spinu
adamu
Mitza
AlexandruG
#.Razna
bogdan_bcgmm
hory.1945
Lucian
cristina
DoRyNa
rusumedias
shuffle
aditarta
kimu
Catalin
Marius
ultras_medias_09
costin daniel
Alexutzzzu
Olimpiu
Nicalai
mihai_gazu
SoLiD
Paul
Gazistul
florin_med
Mircea
cineva
Maghiaru
micki
minitehnicus
42 participanți

Pagina 22 din 44 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 33 ... 44  Urmatorul

In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  cineva Vin Ian 28, 2011 2:25 am

ar trebui sa vb cu crainicul salii ca inainte sa inceapa meciul sa zica ceva in legatura cu ziua lu JUCKI. Dar ceva ca sa inteleaga toata lumea si sa se ridige toata sala in picoare si sa aplaude.
cineva
cineva

Mesaje : 30
Data de inscriere : 19/08/2010

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  cineva Vin Ian 28, 2011 2:33 am

aha... apropo in legatura cu unul dintre domnii (stie care)care au infintat acest fan club:
-e NESIMTIRE CURATA ce face acest domn: vine si ia bilete inainte de meci: dar NU sta la coada, coboara de la bar si se baga in fata(NESIMTIRE) dar nu stiu cu ce drept. Si alti oameni stau la coade de la 16:00
NESIMTIRE
cineva
cineva

Mesaje : 30
Data de inscriere : 19/08/2010

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Vin Ian 28, 2011 4:27 am

Avem nevoie de persoane care sa ne ajute cu informatii zilnice despre echipa de baschet si de handbal pentru ziarul de sport nr 1 din Medias .. Ne poate ajuta cineva ?
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty INTALNIREA SUPORTERILOR

Mesaj  Maghiaru Vin Ian 28, 2011 10:17 pm

aha... apropo in legatura cu unul dintre domnii (stie care)care au infintat acest fan club:
-e NESIMTIRE CURATA ce face acest domn: vine si ia bilete inainte de meci: dar NU sta la coada, coboara de la bar si se baga in fata(NESIMTIRE) dar nu stiu cu ce drept. Si alti oameni stau la coade de la 16:00
NESIMTIRE .D-ul respectiv are un nume.Eu am facut ceva ptr.acest fan club.Tu ce aport ti-ai adus ptr.acest fan club?Pe viitor ati cumpar si tie daca vrei?Eu inainte de fiecare meci vin cu cel putin 2 ore ca sa pot sa iti ofer tie un spectacol in tribune(cit de cit) impreuna cu ceilalti baieti.Cind tu te implici(financiar ,sufleteste si material)atunci ai dreptul sa ma faci nesimtit,pana atunci nu ai altceva de facut decit sa stai la coada.Apropo de ce nu vorbesti tu cu crainicul sali sa spuna citeva cuvinte despre JUCAN.
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  hory.1945 Sam Ian 29, 2011 2:37 am

cineva a scris:aha... apropo in legatura cu unul dintre domnii (stie care)care au infintat acest fan club:
-e NESIMTIRE CURATA ce face acest domn: vine si ia bilete inainte de meci: dar NU sta la coada, coboara de la bar si se baga in fata(NESIMTIRE) dar nu stiu cu ce drept. Si alti oameni stau la coade de la 16:00
NESIMTIRE

Ba frate acesti asazisi,,nesimtiti,, au dreptul sa nu stea la coada ptr ca ei fac eforturi nespus de mari pentru ca mediasul sa fie trecut in randul galeriilor mari ale tarii.Aici vorbesc de implicarea cu bani in acest fan club.Cat despre voi care stati la suc si popcorn,sa va fie rusine ptr ca unii oameni se chinuie sa faca atmosfera si unii din sala nu au nici macar bun simtul sa se ridice in picioare.Cand va canta toata sala atunci aveti dreptul sa va luati de noi;)
hory.1945
hory.1945

Mesaje : 126
Data de inscriere : 20/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Sam Ian 29, 2011 3:28 am

@cineva,,,inca de la inceput,cat si acum,am fost si sunt impotriva a creea fel de fel de facilitati,procurarea de bilele,invitatii sau intrari gratuite prin spate ,pe seama sau in numele Fan Clubului Lupii Negri,dar in cazul colegului meu,are dreptate pentru ca de fiecare data incerca sa cumpere bilete,deci nu sa creeze facilitati cunostiintelor lui,si la fiecare meci este in jurul orei 16 la sala,daca s-ar pune la rand,ar fi cu siguranta primul,dar din cauza proastei organizari de la intrare unde sunt numai pensionari si care apar numai la ora 17,cand afara sunt deja 30-40 de persoane,mai departe stie toata lumea cum decurg lucrurile,eu cred ca asta nu se numeste nesimtire,nesimtire si lipsa de respect este faptul ca acesti oameni nu sunt sustinuti,iar voi toti ceilalti asteptati totul moca si vreti sa fie atmosfera cat mai placuta si show cat mai interesant la fiecare meci,de ce nu ai spus nimic acum vreo 2 ani,ma rog asa sunteti voi,draga cineva daca dai dovada de caracter si esti intr-adevar adevarat fan te asteptam duminica la ora 16 la sala sa ne dai o mana de ajutor. Very Happy
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Sam Ian 29, 2011 4:33 am

Toti membri galeriei sa vina duminica 30.01 la ora 17 la sala IN TRICOU ALB !!!!!!!!!!!! Basketball anuntati pe toti cei din galerie !!!!!!!!!!! cheers cheers
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty PTR. ACEL cineva???

Mesaj  victor Sam Ian 29, 2011 4:49 am

prietene ,"cineva" sau cum te-ar chema, cand o sa ajungi sa faci si tu macar 10% din ce a facut maghiaru ptr. fan club, si ptr. galerie ca sa avem si noi un pic de atmosfera la meciuri, sa nu fim ca acum 2-3 ani cand in cel mai fericit caz se mai aplauda la cite un cos, atunci ai fi putut sa-l critici? dar in nici un caz sa-l faci "nesimtit" pe maghiaru, iar in legatura cu biletele cumparate la meci ar trebui sa taci ,ca nu stii nimic ,iar daca ai ceva de reprosat adreseazate organizatorilor ,sa vina spre ex. sa vinda bilete de la 16 sau de sambata etc, etc, dar poti sa fii sigur ca nici la meciul de duminica nu o sa vina nimeni inainte de 17, si nici nu o sa fie prea multe bilete cu locuri ca sunt vandute deja.,sau ai putea sa-ti faci un abonament sa nu mai stai la coada!!!
HAI GAZU ! sa facem o atmosfera frumoasa!!! cheers cheers

victor

Mesaje : 40
Data de inscriere : 27/01/2011
Varsta : 49
Localizare : medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty si ca sa va mai destindeti vizionati acest clip

Mesaj  victor Sam Ian 29, 2011 4:58 am


victor

Mesaje : 40
Data de inscriere : 27/01/2011
Varsta : 49
Localizare : medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Sam Ian 29, 2011 5:14 am

Ascultati de 3 ori la rand,oare noi v-om putea sa facem asa ceva vreodata ? https://www.youtube.com/watch?v=C-1gDeFeuQE
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Sam Ian 29, 2011 5:18 pm

pentru romanii mei.. traducerea suna cam asa : o tiganca frumoasa mi-a dat in carti, mi-a spus ca san lorenzo va fi campion [versu asta nu sunt sigur ca suna chiar asa] am fugarit pe toata lumea, nu ni s-a intamplat nimic o sa o fugarim si pe boca, ca sunt doar niste lasi mi-a spus o tiganca, mi-a spus cu tarie ori te lasi de marijuana, ori o sa ajungi intr-un sicriu mi-a spus o tiganca, eu nu am vrut sa o cred inca umblu cu vinul, marfa si foita ... SALUTARE!!
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty intalnirea suporterilor

Mesaj  Maghiaru Sam Ian 29, 2011 5:23 pm

Ar merge pe cintecul-NOI TINERII SUPORTERI AI CLUBULUI GAZIST-daca sar cinta mai lent
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  hory.1945 Sam Ian 29, 2011 5:26 pm

Pai orice cantec care se canta cu tobele pe fundal...se canta mai lent..numai ca din pacate,doar cativa au ureche muzicala si canta pe ritmul corect
hory.1945
hory.1945

Mesaje : 126
Data de inscriere : 20/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Sam Ian 29, 2011 5:28 pm

Da..asa ziceam si eu cu Horatiu ..dar cantecul acela : M-am trezit de dimineata....il canta Rapid..si e cam cunoscut in peluzele din Romania acel cantec...si eu zic cel mai bine sa nu il cantam , sa nu ne facem de rusine cu acest cantec copiat . Rapid l-a copiat de la San Lorenzo...si noi suntem papagali sa copiem de la Rapid ? Daca e sa copiem...copiem din straintate cantece care inca nu au ajuns prin Romania .
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  hory.1945 Sam Ian 29, 2011 5:29 pm

Si cantecul ,,m-am trezit de dimineata,, ar trebuii sa se cante cu tobe dar lumea se grabeste si iasa urat.Noi trebuie sa cantam mai lent fiecare cantec si cat mai mult posibil,si 5 minute fara oprire daca se poate
hory.1945
hory.1945

Mesaje : 126
Data de inscriere : 20/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Sam Ian 29, 2011 5:56 pm

Nu il cantam ala....acum chiar ne injosim ?
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  cineva Sam Ian 29, 2011 10:05 pm

Da ce sa zic. super atmosfera. cu cantece de la fotbal nu se poate. cu cantece copiate de la alte echipe nu e frumos. iar cu aia ca toata sala in picioare e chiar batae de joc.


PS : Imi pare rau ca spun asa ceva dar nu sunt intreg la minte , am nevoie de medicamente !
cineva
cineva

Mesaje : 30
Data de inscriere : 19/08/2010

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Sam Ian 29, 2011 10:59 pm

Bai tovarase ? ce nu iti convine ? nu mai venii la meciuri ... ai venit tu aici pe forum sa provoci nervi..
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  victor Sam Ian 29, 2011 11:19 pm

"cineva" tu ai nevoie de o femeie{ sau de un barbat} ca esti cam frustrat study

victor

Mesaje : 40
Data de inscriere : 27/01/2011
Varsta : 49
Localizare : medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  victor Sam Ian 29, 2011 11:26 pm

stie cineva de ce sa scos tvr 3 din grila de programe al operatorului rcs&rds? sau unde se poate viziona tvr 3?

victor

Mesaje : 40
Data de inscriere : 27/01/2011
Varsta : 49
Localizare : medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  hory.1945 Dum Ian 30, 2011 12:25 am

Bai cineva te rog frumos sa iti dezactivezi contul dp forum.Pe langa ca sunteti niste nesimtiti ca nu faceti nik ptr medias,mai si criticati acum.RUSINE SA VA FIE LA TOTI CARE STATI LA MECI SI NU DESCHIDETI GURA.AR TREBUII SA STATI LA COADA CU 1 LUNA INAINTE DE MECI
hory.1945
hory.1945

Mesaje : 126
Data de inscriere : 20/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Dum Ian 30, 2011 12:26 am

Victor,asta e o enigma mare,dar incerc sa-ti raspund,pentru ca suntem in ROMANIA,inceraca www.pbxtv.ro dar merge doar in Romania,eu nu am reusit. Crying or Very sad
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Dum Ian 30, 2011 1:03 am

Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  cristina Dum Ian 30, 2011 1:06 am

@ cineva: daca tot ai reclamatii la adresa fondatorilor acestei galerii vreau sa te anunt ca acesti oameni au aceleasi drepturi ca si tine, sau poate un pic mai multe avand in vedere ca atat ei, cat si noi cei care incercam sa ne aducem aportul meci de meci asa cum putem, pentru ca voi cei care veniti la sala ca la teatru sa aveti parte de un spectacol adevarat din partea galeriei. Nu cred ca ai vreun drept sa te apuci sa critici pe cineva, gandeste-te doar cata munca este saptamana de saptamana, iar noi ceilalti incercam sa facem lucrurile cat mai bune, si sa stii ca toti care suntem acolo meci de meci nu facem nimic pentru noi sau sa ni se ridice vreo statuie, ci pentru echipa asta care merita mult mai mult si care merita sa fie sustinuta asa cum stim si cum putem mai bine.
Iar la faza cu toata sala in picioare ai putea sa ai respect sa te ridici pentru echipa si nu neaparat pt galerie daca nu iti face placere si daca tot te crezi mare suporter vino si tu odata sa dai o mana de ajutor!!

cristina
cristina

Mesaje : 78
Data de inscriere : 23/09/2010
Varsta : 37

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  cineva Dum Ian 30, 2011 4:56 am

Va rog eu nu va mai enervati . am doar 12 ani , nici nu stiu ce caut pe acest forum ca nu e de mine , eu mai bine ma duc la scoala ca am note slabe . Sunt un copil incompetent . Faceti o treaba buna cu galeria . Aveti o galerie frumoasa , Felicitari ! HAI GAZU . Sa traiasca Maghiaru si Mircea Daian !
cineva
cineva

Mesaje : 30
Data de inscriere : 19/08/2010

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 22 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 44 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 33 ... 44  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum