bcgazmetanmedias
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

intalinrea suporterilor

+38
silviujuju
cHoZ3n(FGM)
TheRobert97
catalin97
Anaxor
gicanu
victor
Spinu
adamu
Mitza
AlexandruG
#.Razna
bogdan_bcgmm
hory.1945
Lucian
cristina
DoRyNa
rusumedias
shuffle
aditarta
kimu
Catalin
Marius
ultras_medias_09
costin daniel
Alexutzzzu
Olimpiu
Nicalai
mihai_gazu
SoLiD
Paul
Gazistul
florin_med
Mircea
cineva
Maghiaru
micki
minitehnicus
42 participanți

Pagina 25 din 44 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 44  Urmatorul

In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Mar Feb 08, 2011 4:03 am

Sambata meci mare , oare va fi televizat?
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Mar Feb 08, 2011 4:26 am

Da,e live pe TVR3 Very Happy
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Mar Feb 08, 2011 4:05 pm

Bine . Iarasi vom fi 30 ca si cu CSM ?
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Maghiaru Mier Feb 09, 2011 1:20 am

Dar pana atunci nu uitati ca si maine de la ora 18 avem meci cu Otopeniul


Ultima editare efectuata de catre Maghiaru in Mier Feb 09, 2011 1:25 am, editata de 1 ori
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  SoLiD Mier Feb 09, 2011 1:21 am

e la 4 nu la 6???
SoLiD
SoLiD

Mesaje : 50
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Maghiaru Mier Feb 09, 2011 1:24 am

DE LA ORA 18
Maghiaru
Maghiaru

Mesaje : 314
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 51

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Joi Feb 10, 2011 2:23 am

Mersi Nea Mircea ca mai facut om slab , asta e , nu pot sa fac 3 lucruri deodata , sa bat la toba , sa dau tonu si sa ma uit la oameni . Asta e . Sper ca veti gasii un alt lider de galerie . Bafta sambata si sa faceti show . Ne vedem prin sala !
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Joi Feb 10, 2011 3:48 am

Salut Paul,unde si cand te-am facut om slab?Tu sti ce inseamna un lider de galerie?precis ca nu sti,sau poate crezi ca cel ce da doar tonul este lider de galerie?te inseli amarnic!de cate ori ai organizat ducerea si adunarea accesoriilor galeriei?de cate ori v-ati adunat sa invatati cantece si indemnuri?Mai mult decat sa dai tonul NU AI FACUT!!! Ti-ai platit cotizatia?Un lider trebuie sa fie un model din toate privintele,comportament,organizare,ajutor,de la tine nu am vazut nimic in afara sa dai tonul,sincer m-am saturat de talentele la toti,daca vrei sa vi bine daca nu iarasi bine.Pace tie. Exclamation
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Joi Feb 10, 2011 4:00 am

Nea Mircea lasa-ma cu astea , din toata galeria , eu singur am adus 10-15 baieti , si tot eu i pot retrage din galerie . Eu stiu ce inseamna A FI SEF DE GALERIE - Am fost si la fotbal , dar singur nu pot face nici o treaba ,
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Mircea Joi Feb 10, 2011 4:12 am

Corect Paul,si tu daca ai fost SEF LA FOTBAL,si esti si SEF si la baschet cine ai vrea sa-ti dea 2-3 oameni langa tine cand tu esti SEFUL?tu trebuie sa-ti alegi oamenii,nimeni altcineva,nu mai astepta,tu trebuie sa iei initiativa,tu trebuie sa organizezi galeria. Very Happy
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 253
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 59
Localizare : Medias

http://www.bcgazmetanmedias.ro

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Joi Feb 10, 2011 4:17 am

Nimeni nu vrea sa ma ajute . Si la toba ,si sa dau tonu , si sa ma uit pe oameni . E greu....
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Joi Feb 10, 2011 4:52 am

Sunt si altii care pot sa dea tonu la galerie , sa se uite pe oameni , sa bata in toba , nu doar eu .Faceti treaba buna si fara mine .
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  cristina Joi Feb 10, 2011 1:59 pm

Neata, daca imi permiteti as vrea sa si eu sa intervin.Ca sa iasa totul bine trebuie ca macar jumatate din cei care vin sa cante sa vina la sedinte atunci cand sunt programate si sa nu aiba pretentia doar sa vina sa la sala cu totul pregatit, ei doar sa cante.E nevoie de mult mai mult, e nevoie de repetitii, e nevoie ca liderii sa fie lideri adevarati si sa fi respectati de toti ceialalti, e nevoie de multa comunicare pentru planurile pe care le avem pe viitor iar lucrurile astea nu se pot vorbi in haosul de la sala.Eu zic sa lasam deoparte divergentele de orice fel si sa nu uitam de ce a fost infiintata galeria asta.O sa vorbim sambata mai multe sper doar sa va prind pe toti la un loc in pauza.
Iar in legatura cu ajutorul meu, Domnul Mircea va puteti baza pe mine Wink
cristina
cristina

Mesaje : 78
Data de inscriere : 23/09/2010
Varsta : 37

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Joi Feb 10, 2011 3:55 pm

NU e nevoie de repetitii , sunt oameni care stiu sa cante , sunt oameni care au ceva experienta din galeria de la fotbal , dar sunt altii care nu au nici o legatura cu acest sport BASCHET si nici o legatura cu galeria .Tot timpul aceasi problema .... oamenii nu se forteaza sa cante , eu nu am reusit de 1 singur sa rezolv aceasta situatie . Paul si la toba , Paul sa dea si tonu , Paul sa se uite si pe oameni , de cand sunt in galerie doar dureri de cap am , si incetu cu incetu innebunesc . Sambata sunt curios cum se va manifesta galeria . Meciul cred ca va fi televizat .
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  cristina Joi Feb 10, 2011 4:36 pm

Pai si atunci nu crezi ca ar fi mai bine sa facem o sedinta in care sa poti sa zici toate astea si in care sa gasim o rezolvare? ai nevoie sa te ajute cineva ca nu poti face totul de unul singur si vezi bine ce galagie e la meci si in pauza si nu te poti intelege cu ceilalti........raman la pararea ca sedintele ar rezolva multe din problemele astea si atunci tu ca sef de galerie poti sa iti alegi oamenii pe care crezi ca te poti baza.
cristina
cristina

Mesaje : 78
Data de inscriere : 23/09/2010
Varsta : 37

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Joi Feb 10, 2011 4:38 pm

Nu se rezolva nimic nici la sedinta , le-am zis destul la baieti si nici unu nu vrea sa ma ajute . Am zis aseara dupa meci lui Mircea ca nu mai vin deloc in galerie , ma face om slab , ce sef slab ... cauta tu pe unu din galerie care sa faca 3 lucruri deodata cum faceam eu
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  cristina Joi Feb 10, 2011 4:41 pm

Eu zic ca trebe sa te impui mai mult in fata lor si atunci nu mai au ce sa comenteze........tu trebe sa stii pe cine te poti baza si pe cine nu.
cristina
cristina

Mesaje : 78
Data de inscriere : 23/09/2010
Varsta : 37

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Joi Feb 10, 2011 4:43 pm

De ce sa ma impun ? unii au zis ca nu vor sa mai vina ca de ce tot zbier la ei sa strige....mai bine imi iau bilet , si nu imi mai bat capu atat de unu singur .
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  hory.1945 Joi Feb 10, 2011 9:12 pm

Sincer ii dau dreptate lu paul in aceastra privinta.Pai puteti sa-l intrebari pe domnu Mircea ca am stat sus si impreuna cu 2 baieti cantam mai tare decat toata galeria:)).Toti is lesinati,pur si simplu nu au atitudine,nu au comportament de suporteri.Sincer si eu m-am saturat de aceasta galerie ptr ca e de toata jena si doar tobele ne mai tin ,,in viata,,.Uitati la Timisoara cand canta toata sala,acolo nu este tribuna si galerie,acolo toata sala fromeaza galeria.Eu zic sa nu ne mai stresam ca oricum ca galerie no sa facem performanta.Mai bine mergem la meciuri,cantam 10 oameni si sa castige baietii nostrii asta conteaza ptr ca,cu galeria no sa impresionam pe nimeni.NUMAI BINE
hory.1945
hory.1945

Mesaje : 126
Data de inscriere : 20/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Vin Feb 11, 2011 1:43 am

da Horatiu , cam asa . multi vin in galerie pentru ca nu au ce face acasa , nu cunosc acest sport , practic nu sunt de folos . Multi nu se forteaza sa cante .Sunt oameni vechi care au fost si la fotbal si m-au dezamagit , exemplu Sorutz , Pepelea ......
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  hory.1945 Vin Feb 11, 2011 2:50 am

Auzi ma paul....nu are rost sa nu vii in galerie:D.......hai in galerie si faci ca la meciul cu elba...stai sus si canti chiar daca nu dai tu tonul Very Happy
hory.1945
hory.1945

Mesaje : 126
Data de inscriere : 20/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Vin Feb 11, 2011 5:08 am

NU frate , stau deoparte o vreme , sa vad si eu cum se misca galeria intre-timp...
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  DoRyNa Vin Feb 11, 2011 5:52 am

Cand nu o sa mai existe certuri intre voi,se va intampla chestia asta vreodata?! Fiti mai responsabili si nu va mai certati atata dupa fiecare meci. Nu mai da-ti vina unul pe celalalt,ca unul canta,altul nu. Formati un grup,o galerie si asta inseamna ca trebe sa fiti uniti,sa fie intelegere intre voi,nu sa va tot certati atata. Toti trebuie sa faceti ceva ca aceasta galerie sa existe. Daca crede-ti ca nu puteti face cumva sa va intelegeti si sa fiti cu totii uniti,sa faceti ca jucatorii sa fie mandri de sustinerea voastra atunci lasati-va de meserie.
Cred ca daca s-ar face o galerie doar cu fete nu ar mai fi atata cearta Smile Tre sa fiti mai responsabili si sa vreti cu totii sa faceti ceva...asa o sa vedeti ca o sa fie bine!
DoRyNa
DoRyNa

Mesaje : 56
Data de inscriere : 20/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Brasov

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Gazistul Vin Feb 11, 2011 5:57 am

Ai dreptate...dar e greu sa se faca un grup unit , cum ai zis tu , dak sar face o galerie de fete nu ar fi certuri , crezi ? iti zic eu dupa cateva meciuri nu o sa mai aiba nici una par intreg in cap .
PS : E F F GREU SA REUSESTI CEVA CU GALERIA ASTA , DE CAND E GALERIA ASTA , ODATA NU AM FOST MULTUMIT , SA LE ZIC , BRAVO BAIETI , ATI FOST SUPERI , hai k poate la meciu cu U cluj a mers cat de cat , dar in rest.......as vrea ca sambata dupa meci sa vin la galerie si sa le zic la baieti k au fost superi ,si asa i vreau mereu . Mi-as dorii cheers
Gazistul
Gazistul

Mesaje : 553
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 34

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  hory.1945 Vin Feb 11, 2011 7:33 pm

Da dorina,tu spui ca toti trebuie sa faca ceva pentru galerie dar crezi ca au facut?Smile))...asta e marea problema ca MEDIASUL PE PLAN DE SUPORTERI ESTE PRAF
hory.1945
hory.1945

Mesaje : 126
Data de inscriere : 20/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Medias

Sus In jos

intalinrea suporterilor - Pagina 25 Empty Re: intalinrea suporterilor

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 44 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 44  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum